رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با بازاریابی پورسانتی

آشنایی با بازاریابی پورسانتی

آشنایی با بازاریابی پورسانتی

اگر قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین را در زمینه محصولات دیجیتالی داشته باشید تمام مراحل آن در عرض چند روز و حتی شاید چند ساعت انجام می پذیرد.

منظور از مراحلی که قرار است اتفاق بیفتد اولا ایجاد یک بستر مناسب برای بازاریابی پورسانتی و سپس انتخاب یک محصول درست از یک بازرگان یا کارآفرین و تبلیغ و ترویج محصولات از طریق پلتفرم همکاری در فروش شما و در نهایت کسب درآمد است.

شما می توانید به سادگی برای یک برنامه پورسانتی ثبت نام، یک لینک ایجاد کنید و سپس راجع محصول مورد نظر مطلبی را بگذارید یا با ارسال ایمیل به لیست ایمیلتان آن را تبلیغ و درآمد کسب کنید.

از سوی دیگر اگر بخواهید در زمینه کالاهای فیزیکی فعالیت کنید، برای اینکه جریان فعالیت ایمن داشته باشید، باید دائما با عرضه کننده کالا و شرکت های حمل و نقل در ارتباط باشید. در حقیقت، در این نوع کار، تاخیرهای زیادی پیش خواهد آمد اگر بخوایید در زمینه محصولات فیزیکی کار کنید برای شروع شاید چند روز، چند هفته یا چند ماه طول بکشد.

محصولات دیجیتالی نیازی به انبار یا زیرزمین یا محلی برای نگهداری ندارند. زمانی که فروش از سوی شما شکل می گیرد، فرد می تواند مستقیما فایل را دانلود کرده یا به سایت مستقل خود فروشنده برود و از آنجا فایل را بگیرد.

حتی زمانی که شما با محصولات ترکیبی مثل dvd ها سر و کار دارید، باز هم شما برای انبار کردن آن ها مسئول نیستید. عدم وجود موجودی، بدون هزینه بودن کالاهای دیجیتالی، عدم نیاز به حمل و نقل و همچنین این قابلیت که مشتری می تواند سریع به کالا دسترسی پیدا کنند، فروش کالاهای دیجیتال را جذاب می کند.

بسیاری از کسب و کارهای معتبر درگیر مقوله خدمات ارتباط با مشتری و استردادها در مورد محصولشان خواهند بود در بدترین حالت در مورد محصولات دیجیتالی ممکن است شما مجبور شوید در زمینه دانلود فایل محصول کمک بدهید.

علاوه بر این بازاریابان اغلب مواد بازاریابی پورسانتی (مانند پیشنهاد پست الکترونیکی، آگهی تبلیغاتی و غیره) را خودشان ارائه می دهند. شما می توانید از همه یا بعضی از آن ها برای لیست مشترکین خود استفاده کنید.

بنابر آنچه در بالا گفته شد، تنها فقط کافیست بازدیدکنندگان سایتتان را افزایش داده و و محصول مورد نظر را با لینک کلیکی تبلیغ کنید. بقیه چیزها توسط خود فروشنده پشتیبانی خواهد شد.

مردم برای محتوای خوب پاداش خوبی می دهند پس جای تعجب نیست اگر بازراریابان با رسیدن به جایگاه مناسب، موفق بوده و پاداش های خوبی به دست می آورند اطلاعات ، برای آن هایی که از ارزش و قدرت اطلاعات آگاهند، پول به ارمغان خواهد اورد. مثلا داشتن آگاهی نسبت به قیمت کالاهای با ارزش و تغییر و تحول آن ها می تواند برای شما پول ساز باشد.

اگر برای تبلیغ محصولات دیجیتال با پیشنهاد پورسانتی معادل ۵۰ درصد، ۶۰، یا ۷۰ درصد و حتی بیشتر مواجه شدید، اصلا تعجب نکنید برعکس، محصولات فیزیکی مانند کفش یا لوازم الکتریکی مصرفی، حاشیه سود کمی دارند و شما باید تعداد زیادی از آن ها را بفروشید تا به درآمد معناداری برسید.

اگر ما در اینجا به مزایای کار کردن راجع به کالاهای دیجیتال می پردازیم، منظور این نیست که اصلا به کالاهای فیزیکی توجه نکنید نه، بلکه شما می توانید در بازاریابی پورسانتی خود به طور هم زمان به هر دو توجه کنید و بعضا گاهی شرایط کار شما ایجاب می کند که هر دو نوع کالا را در کار خود مد نظر قرار دهید.

سایت های مختلفی وجود دارند که نه تنها به بازاریابان پورسانتی تازه کار کمک می کند تا از طریق فروش محصولات کسب درآمد کنند، بلکه به ترفند ها و روش های بازاریابی را هم آموزش می دهد.

اگر شما قصد شروع کاری این چنین را دارید باید همواره مطالعه و گرفتن مشاوره در این زمینه را فراموش نکنید فروش محصولات دیجیتالی مبتنی بر اطلاعات بسیار سودمند خواهد بود، به خصوص برای افرادی که موفقیت دیگران هم برایشان اهمیت دارد.

آشنایی با بازاریابی پورسانتی

 آشنایی با بازاریابی پورسانتی  آشنایی با بازاریابی پورسانتی  آشنایی با بازاریابی پورسانتی  آشنایی با بازاریابی پورسانتی  آشنایی با بازاریابی پورسانتی  آشنایی با بازاریابی پورسانتی  آشنایی با بازاریابی پورسانتی  آشنایی با بازاریابی پورسانتی  آشنایی با بازاریابی پورسانتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا