رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن

آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن

آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن

افرادی در جامعه هستند که شغل و تخصص آنها ، مورد نیاز برخی افراد و شرکت هایی است که در یک شهر و استان و یا حتی در یک کشور نیستند ، این متخصصین از طریق اینترنت با اشخاص دیگر در ارتباط است و کارهای آنها را به صورت غیر حضوری انجام می دهد .

به زبانی دیگر فریلنسر به کسی میگویند که یک تخصص ( حرفه ) مثل گرافیک ، انواع عکاسی ، نویسندگی وب یا کتاب ، طراحی وب سایت ، ترجمه و .. دارد و به صورت دورکاری ، پروژه ای و آزاد با دیگران کار میکند .

فریلنسر طبق قوانینی که خودش ایجاد کرده است ، کار میکند و بیشتر مواقع کارهایش را در اتاقی در خانه خودش انجام میدهد . البته چون به صورت غیر حضوری است می تواند در پارک ، کتابخانه ، کافه ، رستوران و یا هرجایی که خودش راحت است انجام دهد .

فریلنسر شخصی است که روز به روز در حرفه و تخصصی که دارد ، پیشرفت میکند ، زیرا به این آگاهی رسیده است که هر آنچه بیشتر آموزش ببیند ، قراردادهای کاری بیشتری میگیرد و مسلما درآمد بیشتری خواهد داشت .

به بیان ساده تر بخواهم بگویم ، فریلنسر خودش آقای خودش است ! بدین معنی که مستقیم با مشتری اصلی رابطه دارد ، خودش کار را انجام میدهد و هزینه ای که بابت کار دریافت میکند مستقیم به جیب خودش میرود نه آقای مدیر شرکت ، بازاریاب و …

مزیت‌ های فریلنسر ها :

در فریلنسینگ شما برای خود کار می‌کنید هر جا که دوست داشته باشید کار می‌کنید و روی هر پروژه‌ای که دوست داشته باشید کار می‌کنید هیچ مدیر یا رئیسی بالای سر شما نیست و درآمد شما حد و مرز ندارد و شما می‌توانید با انجام پروژه‌های بیشتر و تخصصی‌تر ، درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

معایب فریلنسر ها :

شما می‌بایست همه کار را خودتان انجام دهید : حسابداری ، بازاریابی ، فروش ، انجام پروژه، ارتباط با مشتری و … ممکن است زندگی و کار شما با هم ترکیب شود بنابراین مدیریت زمان برای شما خیلی مهم است.

شما همکار یا هم تیمی نخواهید داشت و هر روز در شرکت وقت تلف نمی‌کنید تا آخر ماه حقوق بگیرید اگر پروژه درست و به موقع انجام نشود ، کارفرما دیگر با شما کار نخواهد کرد.

آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن

آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن  آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن  آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن  آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن  آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن  آشنایی با فریلنسر و مزیت و معایب آن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا