رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی

آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی

آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی

در مطلب قبلی شما را با تبلیغ نویسی آشنا نمودیم و در این مطلب شما کاربران عزیز سایت کسب و کار پیشرو را با مراحل تبلیغ نویسی اشنا می نماییم .

فرض کنید محصول شما دارای بهترین ویژگی هاست و شما اکنون نیاز دارید با استفاده از تکنیک های تبلیغ نویسی مشتری را تشویق به خرید نمایید و فقط گفتن خرید کنید کافی نبوده و ترغیب و تشویق یک حس و اقدام شیرین است و فقط یک کلمه ی خاص نیست که به کاربر بگویید اقدام کنید.

جلب اعتماد مشتری

یکی از اصلی ترین دلایل عدم خرید محصولات شما و دیگر شرکت های کسب و کار اینترنتی عدم اعتماد به کیفیت محصولات و خدمات شماست پس باید به خریدار حس اعتماد و اطمینان دهید .

حس اعتماد مشتری نسبت به محصول

این را همیشه به یاد داشته باشید خرید و فروش باید با حس رضایت و شادی و در نهایت لذت صورت گیرد ، زیرا زمانی که شخصی محصولی را خرید میکنید به شکل طبیعی باید خوشحال باشد که میتوانید تجربه ای متفات و جدید را انجام دهد.

چشم انداز محصول و خدماتتان یرا ببینید و در تیتر آگهی از چند کلمه کلیدی استفاده کنید سپس خود را ملزم کنید از کلمات کلیدی دیگری نیز در متن استفاده کنید فارغ از کمک به موتورهای جستجو این کار به کاربران شما این حس را می دهد که این تبلیغ مربوط به آن هاست .

ایجاد حس کمبود در تبلیغات

حس کمبود انواع گوناگونی دارد و یکی از آنها کمبود در تعداد می باشد مردم عاشق خریدن چیزهایی هستند که تعداد افراد کمی آنها را در اختیار دارند. داشتن یک چیز نادر ما را در ذهن دیگران خاص می کند بنابراین طبیعی است که کفش های دست دوز به دلیل کمیابی بسیار گران تر از کفش های صنعتی باشد.

مردم از حس از دست دادن و ضرر کردن ترس دارند پس بنابراین اگر شما متوجه شوید که به کشور آنتالیا تنها تا ماه دیگر میتوانید سفر نمایید و تا سال دیگر سفر به آنجا ممنوع است و الان فقط ۱۱ نفر ظرفیت خالی دارد احتمال بیشتری دارد که اقدام کنید تا اینکه حس کنید همیشه ورود و سفر به آن کشور وجود دارد و هر وقت اراده کنید می توانید بلیت آن را تهیه کنید بنابراین می توانید برای تبلیغ محصول یا خدمت خود به محدودیت ها اشاره کنید تا این حس کمبود باعث تحریک و اقدام مشتریان شود.

گاهی اوقات می توانید این حس کمبود را به صورت ساختگی ایجاد کنید شاید شما محصول یا خدمتی دارید که می شود از آن همیشه تولید کرد ولی با ایجاد شرایطی خرید آن را در ذهن مشتری با کمبود روبه رو می کنید این کار باعث می شود مشتری به جای امروز و فردا کردن زودتر اقدام به خرید کند.

مثلاً مشاوران کسب و کارها در هر زمان بیشتر از چند کسب و کار را نمی پذیرند بنابراین اگر شرکتی نیاز به مشاوره آنها دارد نمی تواند زمان را از دست بدهد و سریع قرارداد همکاری می بندد همچنین سایت هایی مثل دیجی کالا و بامیلو موجودی انبار خود را نشان می دهند و معمولا در حد بالا نمایش نمی دهند تا مشتری خریدش را به عقب نیندازد و از ترس تمام شدن سریع تر خرید کند.

آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی

آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی  آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی  آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی  آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی  آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی  آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی   آشنایی با مراحل تبلیغ نویسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا