رفتن به محتوای اصلی
راه های کسب درآمد از فیس بوک

راه های کسب درآمد از فیس بوک

راه های کسب درآمد از فیس بوک

صاحبان مشاغل و افراد زیادی توانسته اند توسط فیس بوک مارکتینگ سود های شرکت های خود را تا حد ۸۰۰ برابر گسترش دهند.

یک پروفایل جذاب در فیس بوک ایجاد کنید :

اولین راه برای کسب درآمد از فیس بوک ایجاد یک پروفایل خوب است وقتی که کسی شما را بشناسد و به شما اعتماد کند مایل خواهد بود تا در مورد تجارت شما چیز هایی بشوند  پروفایل شما این فرصت را به بقیه  می دهد تا از طریق تصویر پشت زمینه و پروفایل و بخش About  به این اطلاعات دست پیدا کنند.

 

یک تصویر پروفایل حرفه ای انتخاب کنید از تصویر پشت زمینه ی خود برای دیدن شخصیت تان توسط بقیه استفاده کنید یک بخش ” about ” کامل شما می توانید برای خود اعتبار کسب کرده و معرفی خوبی از خود داشته باشید.

.

پست های عمومی در فیس بوک :

هدف شما آن است که  به دوستانتان بگویید که چه کاری می کنید و این که چطور می توانید به آن ها کمک کنید برای مثال اگر شما کارشناس بنگاه هستید :

سلام به همه , همون طور که می دونید من به همه کمک می کنم خونه ی رویاهاشون رو پیدا کنند اگر شما کسی رو میشناسید که به کمک من نیاز داره حتما به من پیام بدید .

 

اگر شما نماینده ی بیمه هستید :

سلام به همه , همون طور که می دانید من تمایل دارم به خوانواده ها کمک کنم تا خودشون رو در مقابل اتفاقات مورد حفاظت بیمه قرار بدند اگر کسی نیاز به مشاوره ی بیمه داره حتما به من معرفی کنید.

.

از سرویس پیام رسانی فیس بوک استفاده کنید :

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از فیس بوک استفاده از سرویس پیام رسان آن می باشد.این سرویس شبیه به ایمیل ولی بهتر ار شما با کسی صحبت کرده و اگر می خواهید با آنها دوباره گپی بزنید می توانید براحتی مکالمه های قبلی خود را باز بینی کنید.

اگر شما با دوستی هنوز حرف نزده اید, می توانید با این کار دوستی خود را تقویت کنید. طوری نباشد فکر کنند که شما به دنبال تجارت محض هستید. می توانید بگویید که سلام , چند وقته با هم حرف نزدیم فقط در صورتی که به شما جواب دادند محصولات خود را به آن ها معرفی کنید.

.

 

سعی کنید مکالمه ادامه داشته باشد :

خیلی خوبه وقتی کسی جواب پیام ها را می دهد از آنها تشکر کنید و اطلاعات بیشتر از قبیل تصویر و ویدیو و جزییات مفید بدهید و بگویید که به آنها در ادامه کمک خواهید کرد و اگر جوابی دریافت نشد هفته ی دیگر برایشان پیغام بدهید. صبور باشید. بعضی ها فیس بوک را روزانه چک نمی کنند.

.

با آن ها در ارتباط بمانید :

یکی دیگر از ترفند های تاثیر گذار برای کسب درآمد از فیس بوک در ارتباط بودن با دوستانتان است.فقط زمان لازم است تا همه محصول شما را شناخته و بپسندند.

در فیس بوک بمانید و محتوی مبنی بر کیفیت محصولات خود برای افراد ارسال پست کنید پست های با کیفیت نیمه شخصی و نیمه حرفه ای اند. این توازن نباید از میان برود. امروزه افراد ارتباط شخصی قوی تری برقرار می کنند .

هر چه بیشتر با پست های دوستانتان رابطه داشته باشید , پست های شما در فید آنها بیشتر دیده خواهند شد . دوستانتان نیز شما را به عنوان یک دوست وفادار می بینند نه یک نفر که دنبال فروش است. وقتی شما بر روی پست کسی نظر می دهید از ته دل باشد. همان طور که رو در رو با آنها صحبت می کنید باشد.

.

به پیشرفت دوستان کمک کنید تا آنها به پیشرفت شما کمک کنند :

با بیش از یک میلیارد کاربر فیس بوک حجم زیادی از افراد را به شما می دهد تا با آنها ارتباط برقرار  کنید جستجوی نموداری فیس بوک این امکان را می دهد تا به تمامی پایگاه داده ای شان دسترسی پیدا کنید. فقط افراد را یافته و ارتباط خود را محکم کنید.

 

یک گروه حمایت و انگیزشی برای تیم های فروش درست کنید :

چه یک مدیر باشید چه دارای گروهی از همکاران که یکدیگر را حمایت می کنند می توانید با ایجاد گروه های فیس بوکی افراد بیشتری را با هدف مشترک خود آشنا کرده و حمایت کنید و به کسب درآمد از فیس بوک بپردازید.

وقتی گروه خود را ایجاد نمودید , چند بار در هفته حداقل چند پست بگذارید اگر سوالی پیش آمد , جواب بدهید و پست های پر از انگیزه بگذارید. همیشه بر روی پست های دیگران اظهار نظر کنید گروه ها مثل دور همی هایی هستند که ۲۴ ساعته برگزار می شوند اگر درست مدیریت شوند می توانند مرکز مدیریت تجاری شما شوند.

به یاد داشته باشید فیس بوک بخشی از استراتژی است و نه همه ی آن :

فیس بوک شما را با افراد جدید آشنا می کند و کمک می کند  رابطه  های جدیدی ایجاد کنید اما هنوز باید رو در رو و تلفنی  با آنها در ارتباط باشید و در اتفاقات مهم  فعالیت کنید همه دوست دارند طعم آفر های شما را بچشند.

راه های کسب درآمد از فیس بوک

راه های کسب درآمد از فیس بوک  راه های کسب درآمد از فیس بوک راه های کسب درآمد از فیس بوک  راه های کسب درآمد از فیس بوک  راه های کسب درآمد از فیس بوک  راه های کسب درآمد از فیس بوک  راه های کسب درآمد از فیس بوک  راه های کسب درآمد از فیس بوک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا