رفتن به محتوای اصلی
روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

شناسایی توانایی ها اولین کاری است که باید انجام دهید باید ببینید چه توانایی هایی دارید و انها را شناسایی کنید اگر شما فن بیان خوبی داشته باشید این یک توانایی خوب است اگر شما می توانید خوب بنویسید این یک توانایی خوب است و اگر شما فتوشاپ بلد هستید حتما در کسب و کارتان به شما کمک می کند.

پس اولین کاری که می کنید باید توانایی و تخصص های خود را شناسایی کنید با توجه به همین توانایی ها می توانید در ادامه حوزه کاری خود را نیز انتخاب کنید ولی اگر توانایی هایتان هم کم بود اشکالی ندارد باز هم تا حدودی در کسب و کارتان به دردتان می خورد.

ممکن است بخواهید برای پست های سایت خود عکسی قرار دهید خب بهتر است به نرم افزار فتوشاپ آشنایی داشته باشید. یا اینکه ممکن است بخواهید سایت خود را خودتان راه اندازی کنید باید به یکی از سیستم های سایت سازی که در حال حاظر پر طرفدار است آشنایی کامل داشته باشید.

پس اگر توانایی خاصی ندارید حداقل توانایی هایی که یک مدیر سایت و کسب و کار اینترنتی باید داشته باشد را فرا گیرید و اصلا کار سختی نیست! فقط کافیست کمی در روز وقت خود را روی یادگیری بگذارید و به راحتی می توانید نیاز های خود را رفع کنید.

 

 انتخاب حوزه کاری :

منظور از انتخاب حوزه کاری این نیست که حتما باید ایده نابی داشته باشید! اصلا قصد ما این نیست که کسب و کار خود را با ایده ای استارت بزنیم که قبلا توسط شخص دیگری عملی نشده است. مهم این است که کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید چه قدر طرفدار دارد یا اینکه چقدر می تواند نیاز مردم را رفع کند.

انتخاب حوزه کاری شما می تواند با توجه با تخصص و توانایی های شما انجام گیرد. مثلا شما به یکی از زبان های برنامه نویسی موبایلی مسلط هستید ولی تا الان هیچ کسب و کار آنلاینی نداشته اید می توانید از این تخصص خود استفاده کنید و سایتی آموزشی در این زمینه راه اندازی کنید.

خب خیلی از افراد هم تخصص خاصی ندارند و به دنبال حوزه کاری پر طرفدار می گردند تو این وضعیت چند حالت پیش می آید. یا اینکه حوزه کاری پر طرفداری را باید پیدا کنند و سعی کنند در آن متخصص شوند و یا اینکه اگر توانایی متخصص شدن در آن حوزه کاری را ندارند باید به سمت فروش محصولات پر طرفدار به صورت واسطه ای بروند.

پس برای اینکه حوزه کاری مناسبی برای راه اندازی کسب و کارمان انتخاب کنیم باید تحقیق و بررسی کنیم بهترین ابزار برای این کار استفاده از گوگل و ابزارهایی که ارائه داده است.

فرض کنید خانمی در حوزه آشپزی قصد فعالیت دارد ولی به گلدوزی هم علاقه و تخصص دارد توسط ابزار google trends می تواند بفهمد در کدام حوزه طرفدار بیشتری وجود دارد و کدامیک بیشتر توسط مردم در گوگل جست و جو می شوند.در مطالب بعدی بیشتر به شما در این زمینه کمک خواهیم کرد پس مطالب سایت کسب و کار پیشرو را همواره مطالعه نمایید .

روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی  روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی  روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی  روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی  روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی  روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی  روش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا