رفتن به محتوای اصلی
روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه

روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه

روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه

بسیاری از فروشندگان وقت خود را صرف افرادی که قبلا در تصمیم گیری برای خرید درگیر بوده اند می کنند اگر به دنبال این افراد بروید شانس شما برای پیروزی بسیار کم خواهد شد در عوض به سراغ کسانی بروید که تاکنون تصمیمی در مورد خرید یا نخریدن بیمه زندگی نگرفته اند.

.

شناسایی موقعیت های مشابه :

باید به دنبال شرکت های مشابه که احتمالا با موضوعات مشابهی مواجه هستند باشید می توانید در همان ابتدا چشمان مخاطب خود را بروی اتفاقات ممکن باز کرده و اغلب مواقع با این روش بدون تهدیدات رقابتی در کار خود پیروز خواهید شد.

.

به دنبال رویدادهای محرک باشید :

هرچیزی که اولویت های مخاطب شما را تغییر می دهد فرصتی برای شماست برای مثال اگر درآمد سه ماهه سوم راکد باشد دستور کاهش هزینه ها در سراسر شرکت صادر خواهد شد ارتباطات تجاری جدید یا جهت دهی های بازار می توانند حتی بعضی اوقات یک شبه اولویت ها را تغییر دهند.

.

توجه به تغییرات مدیریتی :

معمولا مدیران جدید تغییرات زیادی را انجام می دهند یک رئیس جدید اغلب در آغازین ماه های حضور خود پروژه های جدیدی را تعریف می کند بدست آوردن تقویم کاری سرپرست جدید یک شرکت به سریع ترین روش، می تواند فرصت های فروش جدیدی به روی شما باز کند.

بعلاوه، بعد از کمی تفکر ، متوجه می شوید که رئیس سابق بزودی در جای دیگری منصوب خواهد شد. این موضوع فرصت های بالقوه زیادی را برای شما بوجود می آورد.

.

نکات و روش های تبلیغاتی :

کارت جیبی حاوی شماره تلفن های ضروری :

شامل شماره تلفن های ضروری محلی از قبیل آتش نشانی، پلیس و … به همراه اطلاعات مربوط به ارتباط با شرکت بیمه و شماره تلفن های واحد خسارت. مشتریان از اینکه چنین کارت با ارزشی را در کیف پول جیبی خود حمل می کنند بسیار خرسند بوده و همچنین اطلاعات مربوط به شرکت بیمه را نیز همواره همراهشان خواهند داشت استفاده از معارفه ها (ارائه شماره تلفن های ضروری سازمانها و …) یکی از ارزان ترین و آسان ترین روش های تبلیغات شرکت بیمه می باشد.

.

استفاده از امضای بزرگ در انتهای ایمیل:

اگر تاکنون از امضای خودکار ایمیل استفاده نکرده اید، بهتر است اقدام به طراحی و ایجاد آن نمایید این امضا باید حاوی کلیه اطلاعات ارتباطی شما از قبیل آدرس، شماره تلفن، آدرس شبکه های اجتماعی و … باشد.

.

استفاده از نیروهای داوطلب :

با استفاده از افراد داوطلب ( از جمله کارآموزان، دانشجویان علاقه مند، ان جی او ها و … ) فرصت های بیشماری برای رشد و گسترش شرکت وجود دارد از طریق ایجاد روابط عمومی قوی می توانید با سران گروه های اجتماعی و صاحبان تجارت در ارتباط باشید.

.

حضور همیشگی در تلفن همراه مشتریان :

مشتریان خود را ترغیب کنید تا شماره تلفن شرکت شما را در تلفن همراه خود همواره داشته باشند. این افراد در مکان های مختلف تردد کرده و اطلاعات تماس شما را با خود به هر گوشه شهر خواهند برد اگر شخصی از آنها در مورد بیمه سوالی کند شما را معرفی خواهد نمود.

.

جا کلید های تبلیغاتی حاوی اطلاعات تماس شرکت :

مشتریان بدلیل داشتن امکان دسترسی به اطلاعات تماس با شرکت در مواقع وقوع خسارت در سریعترین زمان، از این جاکلید ها استفاده خواهند نمود.

.

استفاده از قدرت و ظرفیت شبکه های اجتماعی :

برای معرفی و ایجاد ارتباط متقابل و پاسخگویی سریع به مشتریان خود از شبکه های اجتماعی مفید از جمله لینکداین و … استفاده نمایید.

پخش تبلیغات تلویزیونی در زمان مناسب : بهترین فرصت برای تبلیغات تلویزیونی ، هنگام پخش برنامه هایی است که بطور خاص مخاطبین در آن لحظه به محصولات شما فکر می کنند.

بطور مثال پخش تبلیغات بیمه زندگی در وسط فیلمی که در آن یکی از شخصیت ها و یا خانواده وی در پی حادثه و یا بروز بیماری دچار بحران شدید مالی شده است.

.

ایجاد روزنامه ایمیلی :

آدرس ایمیل مشتریان خود را گرفته و اقدام به ایجاد روزنامه ایمیلی با مطالب جذاب و ارزشمند نموده و از طریق ایمیل برای تمامی مشتریان ارسال نمایید استفاده از مطالب جذاب و مفید باعث می شود تا روزنامه ارسالی شما بعنوان اسپم شناخته نشود.

روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه

روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه  روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه  روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه  روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه  روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه  روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه  روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه  روش های تبلیغاتی برای فروش بیمه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا