رفتن به محتوای اصلی
چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ

چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ

چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ

در دیجیتال مارکتینگ شما می توانید تعداد دقیق افرادی را که صفحه ی اصلی وب سایت شما را دیده اند ، با نرم افزار آنالیزی مانند hubspot ببینید ، همچنین شما می توانید ببینید که بازدیدکنندگان از چه تعداد صفحات شما بازدید کرده اند ، از چه دستگاهی استفاده کرده اند و از کجا آمده اند.

 

با توجه به این داده ها شما می توانید ببینید چه تعداد افرادی از هر کانال استفاده می کنند تا سایت شما را ببینند و بنابراین می توانند آنها را اولویت بندی کنید و برایشان وقت بگذارید و اگر تنها ۱۰% از ترافیک شما از طریق جستجوی معمولی حاصل می شود ، شما باید زمان بیشتری را برای SEO بگذارید و درصد آن را افزایش دهید.

با بازاریابی آفلاین به سختی می توان گفت ، مردم قبل از تعامل با فروشنده و خرید ، چگونه با برند شما در ارتباطند در دیجیتال مارکتینگ شما می توانید الگو و روند رفتار مردم را طی پرسه ی خرید مرود توجه قرار دهید و از این طریق تصمیمات آگاهانه تری در مورد چگونگی جذب آنها به وب سایت خود در بالای قیف بازاریابی بگیرید.

 

عملکرد محتوا :

تصور کنید که شما یک بروشور برای محصول خود تهیه کرده اید که به نوعی یک محتوا است آن را به صندوق پستی افراد می فرستید. با این روش شما می توانید بداتید که چه تعدادی از افراد آن را خوانده اند و چه تعدادی آن را دور انداخته اند.

 

حال تصور کنید که این بروشور را در وب سایت خود گذاشته اید. شما می توانید دقیقاً ببینید چه تعداد افرادی آن را دیده اند و اطلاعات تماس آنهایی را که آن را دانلود کرده اند ، جمع آوری کنید شما نه تنها می توایند ببینید که چه کسانی محتوای شما را دوست داشته اند بلکه زمانی که مردم آن را دانلود می کنند واجدین شرایط خرید را از بینشان تشخیص می دهید.

 

مدل سازی پیوند :

یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ همراه با ابزار و تکنولوژی های مناسب شما را قادر می سازد تا مسیر فروش را از مشتری تا انجام خرید ردیابی کنید ما به این مدل سازی پیوند می گوییم.

مدل سازی پیوند به شما این امکان را می دهد که چگونگی جستجو محصولتان توسط مشتری و خرید آن را بررسی کنید و در مورد بخش هایی از استراتژی بازاریابی خود تصمیم گیری های آگاهانه انجام دهید یا بخش نهایی از آن را اصلاح کنید.

اتصال نقاط بین بازاریابی و فروش بسیار مهم است شرکت هایی با فروش قوی نرخ رشدی معادل ۲۰% در سال دارد ، در صورتیکه شرکت هایی که از هماهنگی ضعیفی برخوردارند ۴% کاهش درآمد پیدا می کنند. اگر شما بتوانید پروسه خرید خود را با استفاده از فن آوری های دیجیتال بهبود ببخشید ، احتمالاً کسب و کارتان رشد مثبت خواهد کرد.

 

شبکه های اجتماعی :

با گسترش شبکه های اجتماعی و استفاده مردم از آنها و افزایش اهمیت رسانه های اجتماعی ، تبلیغات محصول شما با به اشتراک گذاری توسط افراد انجام می شود و از این طریق افراد بیشتری به طور مستقیم از مزایای محصول شما آگاه می شوند بازاریابی در شبکه های اجتماعی نیز از اجزای مهم دیجیتال مارکتینگ است.

چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ

چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ  چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ  چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ  چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ  چند نمونه از مزایای دیجیتال مارکتینگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا