رفتن به محتوای اصلی
نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی

نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی

نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی

برنامه های بازاریابی افیلیت زمانی به خوبی کار می کنند که کارآفرین فروشگاه آنلاین خود را تنظیم کرده باشد سریع ترین راه برای اینکه کارآفرین افیلیت های ارزشمند را از دست بدهد مشکلات فنی هستند که موجب کاهش فروش و کاهش درآمد برای افیلیت ها می شود.

 

زیبایی برنامه افیلیتی که به خوبی توسعه یافته باشد در یکپارچگی آن با فروشگاه آنلاین است. در حالی که کارآفرین می تواند سیستم های افیلیت خانگی را توسعه دهد وی ممکن است دریابد بهتر است گزینه های موجود را از طریق برنامه های افیلیت طرف سوم جستجو کند. باید قادر باشید فناوری را مستقر کنید تا بتوانید به افیلیت ها پاداش دهید.

 

قیمت مناسب تعیین کنید :

برنامه های بازاریابی پورسانتی درصدی از هر فروش انجام شده ناشی از فعالیت های افیلیت را پرداخت می کنند. ترافیک به یک فروشگاه آنلاین می تواند دربرگیرنده وسایل ارتباطی همانند قراردادن هایپرلینک ها یا بنر بر روی وب سایت باشد، تا مقاله های آنلاین جامعی پست شده که ویژگی ها و مزایای محصول را پوشش می دهد.

افیلیت های اثرگذار با فالوورهای آنلاین زیاد بر روی وبلاگ ها، توئیتر، فیس بوک، و اینستاگرام می توانند محصولات زیادی داشته باشند که به طور بالقوه برای ارائه شدن در اختیار آن ها قرار دارد. در این صورت، کمیسیون به ازای هر تبدیل (از بازدیدکننده سایت تا مشتری که پرداخت می کند) اهمیت دارد.

کارآفرینان بهتر است بر روی بازاریابی افیلیت برای فروش محصولات در طیف ۶۰ تا ۱۰۰ دلار تکیه داشته باشند. این قیمت بهینه است زیرا حجم قابل توجهی از فروش می تواند با کمیسیونی منطقی ایجاد شود. مبالغ دلاری کمتر درآمد اسمی افیلیت ایجاد می کنند و آیتم هایی که قیمت بالایی دارند به راحتی به فروش نمی رسند، که می تواند افیلیت را ترغیب کند ورود به توافق را نپذیرد.

 

شریکی با بازار مناسب :

هر افیلیتور بازار گوشه خودش را دارد کارآفرینان باید تنها افیلیت هایی را هدف قرار داده و با آن ها توافق کنند که درون صنعت آن ها فعالیت دارند به عنوان مثال، کارآفرینی که ظروف و سایل آشپزخانه می فروشد باید در پی افیلیت هایی باشد که با مالکان رستوران و غذاخوری ها، مشاوران صنعت و سایر افرادی که در حوزه های مرتبط مشارکت دارند در ارتباط باشد.

این افیلیت ها ممکن است دارای وبلاگ ها ، وب سایت ها، صفحات بر روی رسانه های اجتماعی و حساب هایی باشند که بر روی آن ها درباره محصولات و خدمات، اطلاعات و لینک به اشتراک می گذارند.

کارآفرین ها که مایل به مشارکت با بازاریابان افیلیت بزرگ هستند باید آماده استقرار توافق های تسهیم درآمد زیاد باشند. سال ها قبل برخی بازاریابان به کارآفرینان توصیه می کردند تا وبلاگ نویسان اثرگذار با تعداد فالوور زیاد را شناسایی و محصول یا سایر انواع مزایای غیرنقدی را در ازای ذکر نام آن ها یا لینک پیشنهاد دهند.

این امر برای مدتی نتیجه داد ، اما دیگر چنین نیست افراد بسیاری تصور می کنند اگر به این وبلاگ نویسان محصول رایگان بدهیم خوشحال خواهند بود. این افراد اکنون بازرگان هستند آن ها از ارزشی که برای مشتری ایجاد می کنند مطلع بوده و خواهان پرداخت هزینه برای آن هستند.

 

شفافیت و صداقت داشته باشید :

عدم شفافیت، چه از سوی کارآفرین و چه از سوی افیلیتور ، می تواند به شهرت طرف مقابل آسیب زده و منجر به نارضایتی مشتری گردد. کارآفرینان باید افیلیت ها را در مواردی تحت نظارت قرار دهند

به منظور محدود نمودن مسئولیت بالقوه کارآفرین، وی باید اطمینان حاصل کند که راهنمایی ها و آموزش های لازم برای وبلاگ نویسانش در رابطه با تضمین اینکه اظهارات آن ها صادقانه و پایدار است فراهم می سازد.

به این ترتیب کارآفرین باید وبلاگ نویسانی که به آن ها برای تبلیغ محصولات خود هزینه پرداخت می کند را تحت نظارت قرار داده و اقدامات لازم برای جلوگیری از بازنمایی فریبنده را انجام دهند.

نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی

نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی  نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی  نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی  نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی   نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی  نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی  نکاتی در خصوص بازاریابی پورسانتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا