رفتن به محتوای اصلی
کسب و کار خانگی از طریق اینترنت

کسب و کار خانگی از طریق اینترنت

کسب و کار خانگی از طریق اینترنت

به طور خلاصه هر کسب و کار اینترنتی که در خانه انجام شود و منجر به درآمد زائی شود کسب و کار اینترنتی خانگی نام دارد و بسیاری از افراد تا نام کسب و کار اینترنتی خانگی را می شنوند سریع فکرشان به سمت کسب درآمد از طریق سایت می رود و فکر می کنند کسب درآمد از اینترنت و به صورت خانگی فقط با داشتن یک وب سایت اینترنتی امکان پذیر است.

 

به بیانی دیگر به کسب و کار هایی که شما در منزل و با امکاناتی که در منزل دارید راه اندازی و اداره میشود را کسب و کار خانگی می گویند این کسب و کارها در قالب یک طرح بیان می شود و با کمک اعضای خانواده راه اندازی و اداره می گردد و مزاحمتی برای دیگر همسایه ها ندارد .

 

افرادی را می شناسم که از طریق کانال تلگرام درآمد زائی می کند و کانال هایی در زمینه اخبار شهری و یا مطالب سرگرم کننده و برخی دوره های موفقیت در تلگرام برگرار میکنند و ماهیانه مبالغی از یک تا بالای ۱۰۰ میلیون دارند .

برخی با نویسندگی و تولید محتوا و برخی با سایت های خبری یا تبلیغاتی و به طور کل راه های کسب در آمد از اینترنت و دیگر راه ها از منزل بی شمار است و در مطالب دیگر به آنها خواهم پرداخت .

ولی یادتان باشد کسب و کارهایی که بر پایه شبکه های اجتماعی محبوب یک کشور بنا می شوند روزی می رسد که نابود می شوند. پیجی که در اینستاگرام یک میلیون فالوئر دارد و از طریق تبلیغات کسب درآمد دارد روزی که اینستاگرام محبوبیتی در بین ما ایرانی ها نداشته باشد می خواهد چه کار کند دقیقا مثل کسب و کارهایی که در فیسبوک بودند و بعد از آمدن اینستاگرام نابود شدند.

اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی خانگی را دارید باید یک سری از موارد مهم را مد نظر داشته باشید اول از همه هدف شما از راه اندازی کسب و کار اینترنتی چه هست و باید بدانید دقیقا چه کسب و کاری را و چرا می خواهید راه اندازی کنید.

برای اینکه در ادامه کار حتما لازم است بدانید چه ابزارهایی لازم دارید. مثلا اگر می خواهید مثل همان خانمی که چرم دست ساز می ساخت کسب و کارتان را از طریق اینستاگرام شروع کنید نیاز به یک تلفن همراه هوشمند و یک خط اینترنت دارید. البته این فقط یک مثال بود.

اگر قصد دارید کسب و کار اینترنتی خود را در منزل خود را اندازی کنید باید بدانید کسب و کار شما چه چیزهایی لازم دارد و آیا کسب و کار شما نیاز به راه اندازی سایت دارد بسیار خب یک کاغذ بردارید و دقیقا بنویسید سایت شما در چه زمینه ای است و چه مواردی باید در آن اجرا شود.

امیدوارم منظورم را خوب متوجه شده باشید منظور من این است که باید تحقیق کنید ببینید کسب و کارتان دقیقا به چه چیزهایی احتیاج دارد شاید محصولاتتان دانلودی باشد و نیازی به قرار داد با اداره پست نباشد.

شاید میزان سرمایه شما به قدری باشد که بتوانید تمام این کارها را به اشخاص متخصص بسپارید مثلا طراحی سایتتان را به شرکت های طراحی سایت بسپارید و از طرفی شاید سرمایه شما کم باشد و مجبور باشید بیشتر کارها را خودتان انجام دهید در این صورت باید اطلاعات خود را بالا ببرید. کاری ندارد از طریق اینترنت به سادگی امکان پذیر است محتواهای رایگان و ارزشمند در اینترنت به وفور یافت می شود و مهم تر از همه اینکه باید ببینید در چه زمینه ای تخصص و توانایی دارید .

کسب و کار خانگی از طریق اینترنت

کسب و کار خانگی از طریق اینترنت  کسب و کار خانگی از طریق اینترنت  کسب و کار خانگی از طریق اینترنت  کسب و کار خانگی از طریق اینترنت  کسب و کار خانگی از طریق اینترنت    کسب و کار خانگی از طریق اینترنت  کسب و کار خانگی از طریق اینترنت 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا