رفتن به محتوای اصلی

5 روش ساده و روش افزایش فروش که سودهای بیشتری را به دنبال دارند

5 روش ساده وروش افزایش فروش که سودهای بیشتری را به دنبال دارند

اگر به اطراف خود نگاهی بیندازید ، فروش های بالاتر در همه جا هستند. در فروشگاه های مواد غذایی ، آنها قفسه آب نبات و مجله های زباله هستند. در مکان های فست فود ، سوندهای یک دلاری هستند. در فروشگاه های سطح بالا ، آنها جفت جوراب هایی هستند که با کفش ها فروخته میشوند دلیلی وجود دارد که تقریباً در هر مشاغل از روش افزایش فروش استفاده می شود.

این اغلب تفاوت بین سود و زیان است. تفاوت بین موفقیت و شکست. و در حالی که ما به دنبال روش افزایش فروش هستیم ، ما همچنین می خواهیم downsell را کاهش دهیم ، که شما هر چند وقت یک بار مشاهده نمی کنید، اما می تواند یک تن پول را به خط اصلی شما وارد کند. بنابراین بیایید به خرید و فروش های ناخواسته و نحوه فروش آنها در مشاغل آنلاین و آفلاین بپردازیم. در کمال تعجب ، اینها غالباً بسیار شبیه به هم هستند، زیرا مهم نیست که چه چیزی را می فروشید، فلسفه یکسان باقی می ماند – وقتی مشتری شما در حال خرید است، شما می خواهید چیز دیگری را که ممکن است علاقه مند باشد به آنها ارائه دهید زیرا این همان زمانی است که آنها به احتمال زیاد خریداری می کنند.

اکنون بسته به آنچه را که آزمایش می کنید و چه شغلی در آن کار می کنید ممکن است تغییراتی در اختیارات شما ایجاد کند، اما در اینجا برخی از مثال ها و قوانین انگشت شماری هنگام فروش و فروش زیاد است.

1. روش افزایش فروش خود را محکم با محصول اصلی خود حفظ کنید (یا کالای اصلی خود را با تخفیف بیشتری ارائه دهید).

این که آیا شما محصولات فیزیکی، خدماتی، اطلاعاتی یا ترکیبی را می فروشید، نگه داشتن offer  پیشنهادی شما با پیشنهاد اصلی، همواره به فروش بیشتر منجر می شود. مثال  خوب در این زمینه با تلویزیون است که اخیراً خریداری کردم.

هنگامی که کالا رو از بسته خارج میکردم، متوجه شدم که تلویزیون دارای کارت ضمانت بامحدود بالا است. این چیز غیرعادی نیست، اما چگونگی موقعیت شرکت در آن قرار دارد. آنها آن را “تنها پیشنهاد یک بار” نامیدند و تاریخ انقضا را برای کمبود آن اعلام کردند.

من شخصاً آنها را مورد استفاده قرار نگرفتم، اما اگر حتی درصد کمی از افراد نیز چنین كنند، این امر به میزان قابل توجهی به خط اصلی شرکت می افزاید. جالب اینجاست که اگر شما کالاهای فیزیکی با سطح پایین تری (محصولات زیر 50 دلار) را به فروش می رسانید، اغلب ارائه کالاهای دقیقی مشابه با تخفیف، اغلب بسیار خوب عمل می کند.

2. امتیاز قیمت را تست کنید، هم بالاتر و هم پایین در روش افزایش فروش.

فرض نکنید که از پس انداز گران قیمت بیشترین درآمد را کسب خواهید کرد. دلیلی وجود دارد که شرکت های کفش، جوراب را عرضه می کنند و فروشگاه های مواد غذایی تنقلات را عرضه می کنند.

این چیزها نسبتاً ارزان هستند و میزان مصرف بالایی دارند. بنابراین در حالی که ممکن است به هر فروشی دست پیدا نکنید، ممکن است فروش بیشتری کسب کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. اگر محصولی یا خدماتی را می فروشید که می تواند از یک افزونه کم هزینه بهره مند شود، مطمئناً ارزش آزمایش دارد.

3. تست های فروش پایین. چند روش برای پایین آمدن فروش وجود دارد.

اولین مورد این است که بعد از اینکه مشتری شما اولین فرابورس را رد می کند، کالای متفاوت و کمتری را ارائه دهید. مورد دوم ارائه کالای مشابه با قیمتی اندک با قیمت اضافی است. هر دو روش کار می کنند، و هر دو ارزش آزمایش دارند. اگر از روش دوم استفاده می کنید، بهترین جوایز آنهایی هستند که می توانید به صورت دیجیتال تحویل بگیرید. به یک دوره تعارف، whitepaper یا PDF فکر کنید.

روش افزایش فروش
روش افزایش فروش

4- یک سرویس “حل مسئله انجام شده برای شما” در نظر بگیرید.

این گزینه فوق العاده برای مربیان و مشاوران است. بارها و بارها ، افراد برای کمک به یک موضوع خاص به شما مراجعه می کنند و وقتی به آنها توصیه می کنید از آنها سؤال می کنند، “آیا می توانید این کار را برای من انجام دهید.” اگر راه حل آماده ای را ارائه داده اید که می تواند کار کند ، یا می توانید آنها را برای کمیسیون ارجاع دهید، می توانید با یک پیشنهاد گرانقیمت مانند این ، پول زیادی را بدست آورید.

5. از پیشنهادات گران قیمت نترسید در روش افزایش فروش.

من در اینجا در مورد پیشنهادات سطح پایین بسیار صحبت کرده ام  و آنها خوب کار می کنند. اما بعضی اوقات ، اگر بهتر نباشد ، یک پیشنهاد گران قیمت و گران قیمت نیز می تواند درست عمل کند.

این بستگی زیادی به مخاطب و بازار شما دارد. اکنون ، باید در این فرابورس ارزش داشته باشید ، و شما باید به مشتری خود خدمت کنید که توانایی آن را داشته باشد. اما اگر به عنوان مثال مشاور عروسی باشید ، ارائه خدمات ویژه ای با دستکش سفید با کیفیت عالی به مشتریان بالاخره شما می تواند چیزهای زیادی را به خط پایین شما اضافه کند. افرادی که پول دارند حاضر به پرداخت لوکس هستند.

به پیشنهادهایی که می توانید حاشیه های خوبی داشته باشید فکر کنید و آن احساس لوکس را ارتقا دهید. پیشنهادات روش افزایش فروش به راحتی می تواند تفاوت بین پول درآوردن و پول در کسب و کار باشد. مهارت خود را برای افزایش درآمدها و سودهای کسب و کار خود ، مهارت ، آزمایش و پالایش کنید.

Darya Rezaee

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا