رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با روش بازاریابی چریکی

آشنایی با روش بازاریابی چریکی

آشنایی با روش بازاریابی چریکی

در این مطلب در سایت کسب و کار پیشرو قصد داریم به شما کاربران گرامی روشی دیگر از بازاریابی را با نام بازاریابی چریکی آشنا نماییم پس ما همراه شوید .

می توانیم بگوییم که بازاریابی چریکی یا پارتیزانی (Guerilla Marketing) یه روش نامتعارف برای تبلیغات هست که زمانی که بودجه‌ی تبلیغاتی ما خیلی کم باشد .

ابتدا بگذارید برای شما دلیل نامگذاری این روش بازاریابی را توضیح دهیم  جنگ های چریکی یا همون پارتیزانی جنگ هایی هستند که قدرت یکی از طرفین دعوا از دیگری خیلی کمتر هست .

بنابراین نمیتوند به صورت کلاسیک با طرف مقابل خود درگیر گردد و اینجاست که جنگ چریکی معنی پیدا کرده و به ما کمک می کند که با دشمن هایی و کسب و کارهایی قوی تر از خود درگیر شویم .

زمانی که بودجه‌ی تبلیغاتی شما کم باشد یا رقیبای خیلی گردن کلفتی داشته باشید  ، پس نمی‌تونید مستقیما با آنها وارد رقابت تبلیغاتی شوید زیرا هیچ شانسی برای پیروزی وجود نخواهد داشت پس برای این موقعیت ها از بازاریابی چریکی استفاده می نماییم .

.

ویژگی های بازاریابی چریکی

خوب است بدانیم که این روش تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارد منظور این است که اگه قرار شد برای محصول یا خدمت خود از این روش استفاده کنیم ، بدانیم که باید چه کارهایی رو انجام داده تا یک تبلیغ چریکی خوب و استاندارد داشته باشیم .

مهم‌ ترین ویژگی یک بازاریابی چریکی خلاقیت است و خلاقیت مرز بین بازاریابی چریکی و روش های تبلیغاتی کلاسیک بوده وقتی شما یک تبلیغات به سبک چریکی را نگاه می‌کنید توجه شما به آن جلب شده و به فکر فرو  خواهید رفت و در پست های بعدی بیشتر در این خصوص توضیح خواهیم داد پس ما را دنبال نمایید .

آشنایی با روش بازاریابی چریکی

آشنایی با روش بازاریابی چریکی  آشنایی با روش بازاریابی چریکی  آشنایی با روش بازاریابی چریکی  آشنایی با روش بازاریابی چریکی  آشنایی با روش بازاریابی چریکی  آشنایی با روش بازاریابی چریکی  آشنایی با روش بازاریابی چریکی 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا