رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با محتوای مارک دار

آشنایی با محتوای مارک دار

آشنایی با محتوای مارک دار

به گفته اینستاگرام محتوای مارکدار یا instagram branded content به عنوان یک حفاظت نامه محتوای خالق یا ناشر با توجه به ناشر اصلی تعریف می‌گردد.

برای مثال ، در صورتی که شریک تجاری مالی ،خالق اثر یا ناشر مرتبط با عنوانی یا محتوایی که در صفحه خود قرار می‌ دهید باید این گزینه را فعال نمائید.

.

سیاست های اینستاگرام نیاز به حمایت از ایجاد کنندگان و ناشران برای نشان دادن شرکای تجاری در پست های محتوای مارک دار خود دارد.

زمانی که یک مبادله محتوا بین خالق یا ناشر و یک شریک تجاری وجود دارد یا شما از منبعی محتوایی را در صفحه خود قرار می‌دهیدمی‌توانید این امکان را فعال کنید.

.

در صورتی که حسابتان را به بیزینس تغییر دادید یا حساب اینستاگرام شما که از قبل بیزینس بود به مرحله بعد بروید و در مرحله بعدی در قسمت تنظیمات بر روی گزینه Branded Content Approvals (تایید محتوای مارکدار) تپ کنید.

سپس گزینه require را فعال میکنید تا مانند شکل زیر آبی رنگ شود و گزینه Approved یا تایید را انتخاب میکنید و توجه کنید که که ناشران صاحب امتیازان رسمی هستند! این بدان معناست که باید از اینستاگرام تاییدیه گرفته باشند .

.

نماد این تایید تیک آبی کاربری است ، یعنی شما نمیتوانید دوست یا همسایه خود را انتخاب کنید بلکه اشخاص ، کمپانی ها ، سلبریتی ها که مجاز به دریافت تیک شده اند تنها قابل انتخاب هستند

حال با انتخاب Approved شما باید حساب های مرتبط با کار خود را جستجو و انتخاب کنید و پس از جستجو یکی از پیشنهادات را انتخاب کنید پس از انتخاب گزینه های پیشنهاد شده حال از گزینه بازگشت استفاده کنید .

فراموش نکنید که پس از بازگشت به صفحه قبل تیک تایید را بزنید تا تغییرات در صفحه شما ذخیره شوند و دیگر کار تمام شده و گیف زیر به شما در تنظیمات بخش آخر کمک خواهد کرد.

از این پس هر پستی که آپلود کنید میتوانید از بخش تنظیمات یا همان گزینه advanced settings در پایین صفحه و قبلا این گزینه تنها برای بستن کامنت استفاده می‌شد روی حساب های از پیش تعین شده Approve یا تایید کنید در ضمن این امکان بر روی استوری شما نیز قابل اجرا است.

آشنایی با محتوای مارک دار

آشنایی با محتوای مارک دار  آشنایی با محتوای مارک دار   آشنایی با محتوای مارک دار  آشنایی با محتوای مارک دار    آشنایی با محتوای مارک دار   آشنایی با محتوای مارک دار   آشنایی با محتوای مارک دار   آشنایی با محتوای مارک دار   آشنایی با محتوای مارک دار   آشنایی با محتوای مارک دار 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا