رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی

آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی

آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی

 

از مزایای بازاریابی اینترنتی می‌ توان به در دسترس بودن اطلاعات وسیع و نامحدود اشاره نمود و کاربران با اتصال به اینترنت و جستجوی کالا و خدمات مورد نظرشان به راحتی قادرند در هر ساعتی از شبانه روز و از هر محل اطلاعات کاملی راجع به آن کالا دریافت نموده و در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام کنند.
 .
به علاوه فروش آنلاین برای صاحبان تجارت به علت عدم نیاز به نیروی کاری و هزینه پایین تبلیغات اینترنتی، مقرون به صرفه تر می‌باشد به طور کلی با استفاده از بازاریابی اینترنتی (مستقیم و غیر مستقیم ) می‌توان بازار محدود و محلی را به بازاری گسترده و جهانی تبدیل نمود.
.
 
هزینه پایین ، دسترسی آسان میلیون ها کاربر و تحلیل اطلاعات کاربردی از نتیجه تبلیغات و فعالیتهای انجام شده و مزایای بیشمار دیگر… بازاریابی و تبلیغات اینترنتی را به مهمترین رسانه تبلیغاتی در جهان تبدیل نموده است.

مزایای تبلیغات اینترنتی :

این روزها تعدا زیادی از افراد از گوشی همراه استفاده می کنند و می توانید از این طریق خیلی راحت با مشتریان خود در ارتباط موثر باشید.

سریع و همگانی بودن :

مخاطبان برای خواندن آن تبلیغات فقط چند ثانیه زمان صرف می کنند و نسبت به تبلیغات اینترنتی که افراد بسیاری پست ها و ایمیل  ها را نمی خوانند موفق تر است.

هزینه کم و بازدهی بالا :

۹۷ درصد از پیامک هایی که ارسال می شود در همان موقع خوانده می شود و میزان بازدهی آن بین ۲۰ تا ۷۰ درصد است .

بالا بودن میزان یادآوری پیام :

چون پیام تبلیغاتی به وسیله شخصی ارسال می شود افراد می توانند پیامک را ذخیره کنند.

امکان ذخیره سازی و ارسال پیام به افراد دیگر :

وقتی محتوا دارای جذابیت باشد فرد تشویق می شود تا پیام را به  دوستان خود ارسال کند.

افزایش وفاداری مشتری :

بازاریابی پیامکی که بازدهی بالایی دارد باعث می شود مشتری به موقع از اطلاعات شما با خبر شود و برای معامله های بعدی به شما مراجعه کند.

آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی

آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی    آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی  آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی  آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی  آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی   آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی آشنایی با مزایای تبلیغات اینترنتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا