رفتن به محتوای اصلی
تبلیغات و بازاریابی در آپارات

تبلیغات و بازاریابی در آپارات

تبلیغات و بازاریابی در آپارات

تبلیغات از طریق افراد معروف و سرشناس امروزه یکی از بهترین راه های تبلیغاتی محسوب می شود بیشتر برندهایی که دوست دارند به سرعت خدمات خود را به افراد زیادی معرفی کنند از این روش ها استفاده می کنند.

تبلیغاتی هم که از این طریق در ویدئوهای آپارات مشاهده می کنید بسیار زیاد شده است به طوری که هر برنامه پر بازدید در آپارات از این راه کسب درآمد می کند.

 

تبلیغات از طریق افراد معروف و سرشناس :

تبلیغات از طریق افراد معروف و سرشناس همانطور که می دانید در تمام دنیا مرسوم است. از تبلیغات لوازم ورزشی که توسط کریستیانو رونالدو انجام می شود بگیرید تا تبلیغ خمیر دندان ذغالی بنسر که توسط کریم باقری خودمان انجام شد.

تمام این تبلیغات به واسطه معروفیت و محبوبیت فرد سرشناس انجام شده است. افراد سرشناس طرفدارهای زیادی دارند و مخاطبان اصلی که این تبلیغات را می بینند همان طرفدارهای آن ها هستند. پس رابطه مستقیم بین طرفدارها و مخاطبین برای تبلیغات وجود دارد.

 

تبلیغات از طریق افراد معروف در آپارات :

همانطور که می دانید افراد معروف و سرشناس مخاطبان زیادی دارند به همین جهت یکسری از کسب و کارها هستند که از این طریق قصد دارند خدمات خود را معرفی کنند.

اگر همین الان به آپارات سری بزنید و در همان قسمت بالای سایت ویدئو های پر بیننده را می توانید مشاهده کنید این ویدئو ها توسط برنامه سازان و در واقع شبکه های مجزایی تهیه و تولید می شوند. از برنامه پر مخاطب پیاده رو گرفته تا برنامه پاپ تی وی که در مورد مصاحبه و گفت و گو با هنرمندان کشورمان است.

امروزه از این برنامه های اینترنتی که در آپارات به نمایش در می آیند و طرفدار های زیادی هم دارند زیاد شده اند. همین مورد باعث شده است که بسیاری از کسب و کارهای جدید که تازه تاسیس هستند از طریق این برنامه ها خدمات خود را تبلیغ کنند. اما چه طور این کار را انجام می دهند.

اگر توجه کرده باشید بسیاری از این برنامه ها هر چند قسمت در میان برنامه خودشان را خارج از استودیوی خود و در محیطی مثل کافی شاپ و رستوران ضبط می کنند. واقعا دلیل این کار چه هست از دو جنبه می توان به این موضوع نگاه کرد اول اینکه برای تنوع در برنامه هاشون این کار را می کنند و دلیل دوم برای تبلیغات است.

مثلا برنامه رزم آور قسمتی را با حضور آقای رضا مددی قهرمان MMA در نیا در کافه ای در سعادت آباد ضبط کرد خب همانطور که می دانید آقای مددی طرفدار های بسیار زیادی دارد و در سوئد هم زندگی می کند. ایشون در این چند ساله با اینکه طرفدار های زیادی هم در ایران دارند خیلی کم به ایران سفر کرده اند.

همین مورد باعث می شود زمانی که ایشون در برنامه ای مانند رزم آور حضور پیدا می کند افراد خیلی زیادی این قسمت از برنامه رزم آور را ببینند در نتیجه این قسمت از برنامه هم بهترین گزینه برای تبلیغ می باشد طرفدارهای زیاد آقای مددی باعث پر بیننده شدن برنامه می شوند و در نتیجه افراد زیادی با کافه ای که در آن برنامه رزم آور ضبط شده بود آشنا شدند.

 

در بسیاری از این ویدئوهای تبلیغاتی کاملا واضح در مورد میزبان برنامه که ممکن است کافه یا رستوران مورد نظر باشد صحبت می شود. ویژگی های رستوران یا کافی شاپ مورد نظر و آدرس دقیق را نیز در برنامه ذکر می کنند.

 

تبلیغات از طریق افرادی که به تازگی معروف شده اند :

یکی از عجیب ترین تبلیغاتی که در آپارات دیدم تبلیغات از طریق فردی که به تازگی معروف شده است بود خیلی جالب و تامل بر انگیز بود. چند وقت پیش که در حال گشت و گذار در آپارات بودم ویدئویی از امیرعباس رجبیان دیدم.

همان پسری که با خنده ها و زوق کردنش و میمیک جالب صورتش معروف شد. فیلم های این پسر بچه به طور ویروس گونه ای در شبکه های اجتماعی پخش شد و طی مدت زمان کوتاهی به شدت معروف شد.

همین مورد باعث استفاده از این پسر بچه برای تبلیغات یکی از رستوران های معروف تهران شد. ماهنامه فرهنگی و اجتماعی زیر و بم با دعوت از این پسر بچه معروف در یکی از برنامه های خود تصمیم به گفت و گو با امیر عباس کرد.

همانطور که می دانید امیر عباس طرفدار های زیادی دارد و حرف هایی که می زند مورد توجه بسیاری از افراد است. خیلی ها دوست دارند ویدئو های این پسر بچه با مزه را ببینند. پس همین مورد عامل خوبی برای تبلیغات است. تبلیغات در برنامه ای که امیر عباس معروف در آن حضور دارد.

 

کافه رستوران ایتالیایی اپرا که در خیابان ونک است از این فرصت استفاده کرد و کسب و کار خود را در برنامه پر طرفدار امیر عباس تبلیغ کرد در تصاویر زیر می توانید به تبلیغاتی که این رستوران در برنامه زیر و بم کرده است پی ببرید البته برای اطلاعات بیشتر از این نوع تبلیغات بهتون پیشنهاد می کنم حتما ویدئوی مربوط به امیر عباس در برنامه زیر و بم را ببینید.

 

سخن آخر و مطلب پایانی :

تبلیغاتی که به این شکل هستند در آپارات زیاد شده اند در این مقاله فقط به چند مورد از آن ها پرداختم تبلیغاتی که از این نوع هستند هم برای تبلیغ دهندگان سود دارد و هم برای تبلیغ کنندگان بالاخره هر کسی می داند برای ساختن برنامه های این چنینی نیاز به هزینه است.

به خاطر همین مورد یک سری از برنامه سازان مجبور هستند هر چند وقت یک بار برای تامین هزینه های خود از پذیرفتن این نوع تبلیغات در برنامه های خود استفاده کنند.

امیدوارم با تبلیغات و بازاریابی که از طریق افراد سرشناس به این صورت انجام می شود آشنا شده باشید امیدوارم از این مقاله نیز استفاده کافی را برده باشید اگر شما هم در مورد این گونه تبلیغات نظر و پیشنهادی دارید خوشحال می شوم با من و دیگر دوستان در میان بگذارید.

تبلیغات و بازاریابی در آپارات

تبلیغات و بازاریابی در آپارات  تبلیغات و تبلیغات و بازاریابی در آپارات  بازاریابی در آپارات  تبلیغات و بازاریابی در آپارات  تبلیغات و بازاریابی در آپارات  تبلیغات و بازاریابی در آپارات  تبلیغات و بازاریابی در آپارات  تبلیغات و بازاریابی در آپارات  تبلیغات و بازاریابی در آپارات  تبلیغات و بازاریابی در آپارات
Web Master

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا