رفتن به محتوای اصلی
دلایل خرید مشتری از محصولات شما

دلایل خرید مشتری از محصولات شما

دلایل خرید مشتری از محصولات شما

شاید شما همیشه یک فروشنده خوب بوده اید و یا اینکه از آخرین اپلیکیشن ها برای دنبال کردن فعالیت ها و پیش بینی فروش خود استفاده می‌کنید همه این ها خوب است.

این ها دقیقا آن چیزی است که از کسب و کارهای کوچک امروزی انتظار می‌رود که از آن ها استفاده کنند چرا که این ابزارها به کسب و کارها کمک می کنند تا بتوانند معاملات خود را بهتر و آسان تر انجام دهند اما این کارها مهر و موم معامله نیست.

شاید علت آن پاسخگو بودن شماست شاید شما ایمیل ها و تماس های خود را سریع چک می‌کنید و پاسخگوی مخاطبین خود هستید. شاید شما هرگز برای قرار ملاقات های خود دیر نمی کنید و یا اینکه از آلارم ها برای یاد آوری یک تماس مهم با مشتری یا دنبال کردن یک سوال، استفاده می کنید.

شاید علت آن بازاریابی فوق‌ العاده شما باشد این که شما یک وب سایت خوب دارید شاید خبرنامه ایمیلی خوبی ارسال می کنید. یا اینکه به تبلیغ محصولات و سرویس‌های خود می‌پردازید توصیه های خوب برای مشتریان دارید. و یا شاید یک مسئول مشخص دارید که با کمک پایگاه داده های مشتریان، با آن ها تماس برقرار می کند.

شاید هم شما عضو شبکه های اجتماعی هستید وقت زیادی را صرف بازبینی و مانیتور کردن آن می کنیداحتمالا این هم وجود دارد که هزینه های زیادی را صرف خدمات موبایلی، آنلاین و تبلیغات چاپی می کنید.

شاید در نمایشگاه های تبلیغاتی شرکت می کنید که در آن شمار زیادی کتابچه تبلیغاتی و بروشور به حضار ارائه می کنید کمپین بازاریابی شما برای مشتریان جذاب و آسان است.

اما مهم است بدانید که می‌توانند بهتر از این ها نیز باشید این کارها چیزی نیست که بتوانند برای شما یک تمایل فوق العاده ایجاد کنند می توانند موجب جلب توجه یک مشتری جدید شود اما علت این که از شما خریداری می کنند این ها نیست بنابراین علت خرید مشتریان از شما تکنولوژی بازاریابی و پاسخگو بودن شما نیست،

علت این امر این است که ممکن است شما یک ساعت و ۱۵ دقیقه با خودروی خود یا با هواپیما وقت صرف می‌کنید تا به محل قرار با مشتری برسید تا با او رابطه برقرار کنید آن هم یک رابطه ی چهره به چهره در حقیقت شما وقتتان را صرف مشتری خود کرده اید.

دلایل خرید مشتری از محصولات شما

دلایل خرید مشتری از محصولات شما  دلایل خرید مشتری از محصولات شما   دلایل خرید مشتری از محصولات شما  دلایل خرید مشتری از محصولات شما  دلایل خرید مشتری از محصولات شما  دلایل خرید مشتری از محصولات شما  دلایل خرید مشتری از محصولات شما
Web Master

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا