رفتن به محتوای اصلی
نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر

نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر

نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر

توئیتر به شما این امکان را می دهد که مرتبا درباره محصول ، خدمت پروژه یا ایده خود صحبت کنید برای تبلیغ اثربخش کسب و کار خود در توئیتر ، باید به نوعی پوستری باشید که افراد برای دنبال کردن انتخاب خواهند کرد اما این اتفاق تنها در صورتی که فالورهای شما پست های شما را دیده باشند، رخ خواهد داد.

 

فقط از این قواعد تبلیغ در توئیتر پیروی کنید :

نفروشید صحبت کنید :

هدف شما در توئیتر صحبت کردن با افراد است نه دواندن آن ها آن ها به محصولات و یا خدمات شما علاقمند خواهند شد بدون اینکه نیاز باشد آن ها را در برابر چشمشان مرتبا به حرکت درآورید. به ویژه اگر شما از سایر قواعد تبلیغات در رسانه های اجتماعی در توئیتر نیز پیروی کنید.

 

بیش از آنکه توئیت کنید ، گوش دهید :

مبتدیان باید توجه ویژه ای به این قاعده داشته باشند در ابتدا حضور در توئیتر همانند حضور در یک مهمانی پر از افراد غریبه است اولین کاری که باید انجام شود آشنا شدن با آن ها و دریافتن این است که درباره چه چیزی صحبت می کنند این تنها راهی است که می توانید دریابید چگونه می توانید با آنچه در حال رخ دادن است تناسب یابید و مشارکت خودتان را داشته باشید.

بنابراین اولین گام یاد گرفتن این است که چگونه از توئیتر برای انتخاب افراد جهت فالوو کردن و خواندن توئیت هایشان استفاده کنید از جستجوی توئیتر استفاده کنید تا ببینید افراد درباره موضوعات خاص مورد علاقه شما چه می گویند.

 

مفید باشید :

باید اطمینان یابید که توئیت های شما به عنوان آگهی درک نمی شوند. پست های شما باید به افراد چیزی ارائه دهند چه اطلاعات چه سرگرمی. و فراموش نکنید شما می توانید به توئیت های سایرین جواب داده به پرسش هایشان پاسخ دهید یا درباره ایده هایشان نظر دهید.

افراد مفید افرادی هستند که دیگران می خواهند با آن ها صحبت کنند. افرادی که شما واقعا با آن ها صحبت می کنید بیشترین دریافت کننده پیام های شما خواهند بود.

 

آنچه فالورهای شما می خواهند را به آن ها بدهید :

به احتمال زیاد برای شما چندان اهمیتی نخواهد داشت که من در هنگام نوشتن این متن، در حال نوشیدن قهوه باشم یا خیر.

مشکلی نیست – درک می کنم.

شما در حال خواندن این مقاله هستید، زیرا درباره چگونگی استفاده اثربخش از توئیتر اطلاعات می خواهید، نه به این دلیل که تمایل شدیدی به دانستن این امر دارید که در هر لحظه از روز چه کاری انجام می دهم.

توئیتر هم همینطور است.

زمانی که تصمیم به فالوو کردن من در توئیتر می گیرید، می توانید از نام کاربری و اطلاعات شخصی من پی ببرید که من درباره کسب و کارهای کوچک توئیت می کنم این همان چیزی است که مورد انتظار شما است.

پس اگر درباره عالی بودن گروه موسیقی پالت توئیت بنویسم یا درخواست توصیه برای چگونگی دم کردن اسپرسو کنم، شما سردرگم شده یا حتی بدتر آزرده می شوید اگر بخواهم درباره این موارد حرف بزنم باید حساب توئیتر دیگری ایجاد کنم و انتظارات فالوورهایتان را به خاطر بسپارید و اطمینان یابید که آن ها را برآورده می کنید.

نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر

نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر   نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر   نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر  نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر  نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر  نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر  نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر  نکاتی در زمینه جذب فالوور در توئیتر
یک نظر برای این نوشته موجود است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا