رفتن به محتوای اصلی
نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی

نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی

نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی

یکی از مزایای خرید از فروشگاه‌ های واقعی این است که شما خودِ فروشگاه و موجودی کالا را به چشم می‌بینید اما در وب برخی فروشگاه‌ ها و کسب‌ و کارها اصلا وجود خارجی ندارند .

و صاحبان آنها وب سایت را صرفا برای دستیابی به اطلاعاتِ کارت اعتباری و سایر مشخصات بازدید کنندگان ساخته‌ اند و به‌ منظور خرید اینترنتی مطمئن فقط به خرده‌ فروشان معتبر که قبلا هم از آنها خرید کرده‌اید مراجعه کنید.

بررسی مشخصات وب سایت :

با اینکه خرید کردن از وب سایت‌ های نا آشنا توصیه نمی‌شود ، اما گاهی پیش می‌آید که به‌طور اتفاقی در یک وب سایت که از قبل با آن آشنایی نداریم چیزی را می‌بینیم و واقعا دلمان می‌خواهد آن را بخریم. در این مواقع آگاهی خود را افزایش دهید و مشخصات وب سایت را کاملا بررسی کنید.

آیا این شرکت در رسانه‌ های اجتماعی فعالیت دارد اگر این‌ طور است دیدگاه‌ های مشتریان چگونه است برای اطمینان بیشتر با شماره‌ای که در وب سایت درج شده تماس بگیرید.

در یک وب سایت معتبر معمولا نشانی ایمی ل، شماره‌ تلفن یا آدرس واقعی محل شرکت یا فروشگاه قرار داده شده است اگر چنین اطلاعاتی در وب سایت وجود ندارد ممکن است شرکت جعلی باشد.

هیچ ارزانی بی دلیل نیست :

اگر در یک وب سایت محصولی را یافتید که قیمت آن  بیش‌ از حد پایین است ابتدا تصویر و مشخصات محصول را در چند وبسایت مشابه جست‌ و جو کنید و قیمت‌ ها را با هم مقایسه کنید.

اگر قیمت ارائه‌ شده در این وبسایت تفاوت زیادی با سایت‌ های مشابه دارد باید بیشتر تحقیق کنید احتمال دارد این وب سایت اصلا آن محصول را موجود نداشته باشد حتی ممکن است .

اصلا فروشگاهی در کار نباشد و وب سایت فقط به قصد دستیابی به اطلاعات شخصی شما ایجاد شده باشد و همچنین در صورتی که سایت قابلیت پرداخت آنلاین را داشت اطمینان پیدا کنید که نماد اعتماد الگترونیکی داشته باشد .

نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی

نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی  نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی  نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی  نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی   نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی  نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی نکاتی مهم جهت خرید اینترنتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا