رفتن به محتوای اصلی
قیف فروش

5 مرحله برای ساخت اولین قیف فروش آنلاین شما

5 مرحله برای ساخت اولین قیف فروش آنلاین شما

فروش آنلاین بسیار مهم است و به عنوان یک کارآفرین ، اهمیت بازاریابی را می فهمید: بدون بازاریابی ، سرانجام به دلیل عدم حضور مشتریان جدید ، تجارت شما شکست می خورد. بنابراین ، اگر هنوز تلاش خود را در این مأموریت انجام نداده اید ، اکنون زمان شروع آن است. و یک راه آسان برای شروع استفاده از قیف فروش است.

قیف فروش چیست؟

این استراتژی به این دلیل نامگذاری شده است که به شکل نمودار ، این استراتژی خاص بازاریابی دقیقاً شبیه نام آن است. دسته برتر بزرگترین گروه است و بیشترین تعداد افراد – مشتریان بالقوه را نشان می دهد. طبقه پایین نشان دهنده کمترین تعداد مشتری متعهد است – به همین دلیل این تعداد کوچکتر است.

در حال حاضر ، پنج مرحله برای ساخت قیف فروش آنلاین ساده خود را دنبال می کنید

 

1- یک صفحه فرود عالی ایجاد کنید

صفحه فرود وب سایت شما اولین احساسی است که مشتریان بالقوه بلافاصله از تجارت شما خواهند داشت. بنابراین ، وقت بگذارید تا مطمئن شوید که عالی به نظر می رسد. یک صفحه فرود خوب ، بازدید کنندگان را ترغیب به ثبت نام در برخی از لیست ها یا عضویت در وب سایت می کند. این به شما اطلاعات مهم مخاطب ،را ارایه می دهد که به اولین خط ارتباط شما تبدیل می شود.

2- یک پیشنهاد front- end offer ارائه دهید.

قدم بعدی ارائه مشتریان بالقوه فرصتی برای خرید یک محصول یا تهیه خدمات شما است. “هنگام ساخت محصولاتfront- end offer اصلی و پیشنهادات همراه با فروش بالا ، باید آنها را با ذهنیت اضافی مهندسی کنید. چگونه این کمک خواهد کرد که تمایل بیشتری برای پیشنهاد بعدی [باطن] بعدی ایجاد کنید.

به عبارت دیگر ، در این مرحله شما باید در مرحله بعدی قیف “پیش فروش” باشید.

3- پیشنهاد انتهایی را در قسمت انتهایی ارائه دهید.

به مشتریانی که به تازگی خریداری کرده اند یا قصد خرید یک محصول یا خدمات را دارند فرصتی برای بزرگ کردن یا به روزرسانی آن سرویس ارائه دهید. به عنوان مثال ، پیشنهادی را ایجاد کنید که در صورت ارتقاء، سود بیشتری را به مشتری منتقل می کند. این استراتژی upsell خوانده می شود.

این شام استیک را به غذای پیشنهادی معمولی در نظر بگیرید. شما در صورت انتخاب به روزرسانی به مشتریان خود ماده بیشتری ارائه می دهید. البته این بدان معنی است که شما درآمد بیشتری کسب می کنید زیرا یک آپارتمان معمولاً شامل یک کالا یا خدمات بزرگتر یا گرانتر است.

4- یک گزینه کوچک سازی ارائه دهید.

به همان روشی که شما مشتریان را به ارتقاء خدمات در مرحله upsell تشویق می کنید ، این عنصر قیف از شما خواسته است تا گزینه خاصی را برای مشتریان خاص پیشنهاد دهید.

خیر ، یک گزینه کوچک سازی نشان دهنده عدم موفقیت نیست و نباید به عنوان ضرر فروش نگاه کرد. درعوض ، این روش را در نظر بگیرید تا مشتری به دلیل محدودیت بودجه نتواند از شما بخرد. به خاطر داشته باشید که این محدودیت ها ممکن است تغییر کند. مراقب باشید و گزینه های ارزانتری را برای این افراد پیشنهاد دهید تا آنها را به عنوان مشتری بالقوه حفظ کنند.

5- ادامه دهید.

آخرین قدم در قیف فروش ادامه حرکت خود است. با کلیه مشتریان جدیدی که به دست آورده اید پیگیری کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها از محصول یا خدمات خود راضی هستند. یک راه عالی برای تحقق این امر، ارائه یک برنامه پاداش مبتنی بر عضویت است. این امر به شما امکان می دهد تا با مشتریان در تماس باشید و به شما وسیله ای مناسب برای گفتن درباره معاملات و خدمات جدید می دهد.

مراحل ذکر شده در اینجا به یک تجارت با حضور آنلاین هدایت می شود. البته این ممکن است شغل خاص شما را توصیف نکند. با این وجود ، هر مشاغل می تواند از مدل قیف فروش بهره مند شود.

فقط بخاطر داشته باشید: دسته مشتریان بالقوه شما ، که بیشترین تعداد افراد را نشان می دهد ، بالای قیف حرکت می کند. و کوچکترین گروه ، مشتریان مستقر ، به پایین می رود. مقولات بین اینها ممکن است تغییر یابد تا نیازهای تجاری خاص شما و اهداف فروش شما برآورده شود.

 

Darya Rezaee

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا