رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با ایمیل مارکتینگ

آشنایی با ایمیل مارکتینگ

آشنایی با ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ بخشی از بازاریابی اینترنتی است که متشکل از بازاریابی آنلاین از طریق وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها و غیره است. اساسا همانند پست مستقیم است با این تفاوت که به جای ارسال پست از طریق خدمات پستی، پیام ها از طریق ایمیل و به طور الکترونیکی ارسال می شوند.

گاهی اوقات کسب و کارهای کوچک در تلاش برای هدف قرار دادن مشتریان جدید، مشتریان موجود را نادیده می­ گیرند اگر چه ممکن است تا حدودی برای بخش طراحی این امر قابل توجیه باشد اما اغلب کسب و کارهای کوچک در نهایت کمپین بازاریابی ایمیلی را برای بهره بردن از مشتریان موجود خلق می کنند.

ایمیل مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک به دلایل متعددی مناسب است کمپین های ایمیلی مقرون به صرفه بوده و می توانند برای مدل کسب و کار تقریبا تمامی سازمان های کوچک به کار روند.

اغلب این کسب و کارها قادر به فراهم سازی خدمات با کیفیت در مقایسه با شرکت های بزرگ تر هستند. به دلیل کیفیت کاری مورد انتظار، افراد کار کسب و کارهای کوچک را هوشمندانه صادقانه و قابل اعتماد تصور می کنند و معمولا تمایل بیشتری به دادن آدرس ایمیل خود به چنین فروشندگانی دارند.

بر طبق گزارش The Radicati Group بیش از ۳.۷ میلیارد نفر در سراسر دنیا ، تا آخر ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ ، از ایمیل مارکتینگ استفاده کرده اند انتظار می رود این رقم تا پایان سال ۲۰۱۸ ، حدود ۳ درصد افزایش داشته و به عدد ۳.۸ میلیارد افراد در سراسر دنیا برسد.

در اینکه استفاده از بازاریابی ایمیلی یکی از موثرترین راه های ارتباط با مشتریان است تردیدی نیست؛ مخصوصا زمانی که نرخ بازگشت سرمایه را اندازه گیری می کنیم.

با افزاش روز افزون آشفتگی در شبکه های اجتماعی راه اندازی یک کمپین ایمیل مارکتینگ فارغ از بزرگ یا کوچک بودن کسب و کار شما، جزئی لاینفک از استراتژی بازاریابی محسوب می شوند این کمپین ها فرصت فوق العاده ای برای انتقال تصویر برند، برقراری ارتباط با مشتریان افزایش ترافیک شبکه و جمع آوری اطلاعات ارزشمند محسوب می شوند.

آشنایی با ایمیل مارکتینگ

آشنایی با ایمیل مارکتینگ  آشنایی با ایمیل مارکتینگ  آشنایی با ایمیل مارکتینگ  آشنایی با ایمیل مارکتینگ    آشنایی با ایمیل مارکتینگ آشنایی با ایمیل مارکتینگ  آشنایی با ایمیل مارکتینگ  آشنایی با ایمیل مارکتینگ  .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا