رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با بازاریابی تلفنی

آشنایی با بازاریابی تلفنی

آشنایی با بازاریابی تلفنی

در این مطلب در سایت کسب و کار پیشرو قصد داریم شما را با یکی از روش های تبلیغات و بازاریابی به روش تلفنی آشنا نماییم پس با ما همراه باشید

بازاریابی و فروش تلفنی یکی از رایج ترین راه های بازاریابی و فروش است. شرکت های پر قدرت برای رونق بخشیدن به فعالیتهای بازاریابی و فروش قادرند به بهترین نحو از این ابزار کارآمد و پر سود، بیشترین درآمدها را کسب کنند.

اما بازاریابی و فروش تلفنی امروزه مختص رابطه شرکتها و مغازه داران نیست بلکه، حتی در ارتباطات بین شرکتها و مصرف کنندگان نهایی نیز به کار گرفته می شود. باید اذعان کرد که بازاریابی و فروش تلفنی به مراتب سخت تر از بازاریابی و فروش حضوری است؛ چون در اینجا تنها ابزار در اختیار بازاریاب صدای اوست اما با طی این دوره آموزشی شما می توانید علاوه بر فراگیری تکنیک های جذب و متقاعدسازی میزان توفیق بهره گیری از این ابزار را به نحو قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

از سوی دیگر با در نظر گرفتن اوج درگیری های روزانه و کمبود وقت و الزام مدیران به منظور حفظ زمان و هزینه و همچنین نیل به اهداف بنگاه های اقتصادی که آن هم حفظ سازمان در شرایط بحران کنونی است.

بنابراین بازاریابی تلفنی یکی از مسیرهایی است که می تواند به صورت صحیح و عملی صورت پذیرد و مدیران را در این راستا کمک نماید.

به عنوان مثال استفاده از بازاریابی تلفنی جهت رضایت سنجی مشتریان و یا هماهنگی با مشتریان جهت ارسال و پیگیری های مربوط به محصول و خدمت بسیار موثر می باشد.

استفاده از بازاریابی تلفنی برای برخی محصولات و صنایع کاربرد های بسیار مفیدی دارد که متاسفانه استفاده بی مورد و اشتباه از بازاریابی تلفنی در شرکت ها و صنایع مختلف، باعث دلسردی مدیران و حتی کارشناسان بازاریابی و فروش در این مورد شده است.

بر همین اساس مؤسسه آموزشی پیشبرد با تکیه بر تجارب خود و همچنین الگو قرار دادن روش های موفق در سازمان های خارجی و داخلی سعی در استفاده روش بازاریابی تلفنی به عنوان یک روش افزایش فروش و بازاریابی ارزان و تأثیر گذار نمودند.

آشنایی با بازاریابی تلفنی

آشنایی با بازاریابی تلفنی  آشنایی با بازاریابی تلفنی   آشنایی با بازاریابی تلفنی   آشنایی با بازاریابی تلفنی   آشنایی با بازاریابی تلفنی  آشنایی با بازاریابی تلفنی    آشنایی با بازاریابی تلفنی   آشنایی با بازاریابی تلفنی 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا