رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با بازاریابی در توییتر

آشنایی با بازاریابی در توییتر

آشنایی با بازاریابی در توییتر

توییتر نمی تواند با رسانه های اجتماعی بزرگی مانند فیس بوک رقابت کند اما جز پنج رسانه اجتماعی برتر دنیا است با ۳۲۸ میلیون کاربر ماهیانه فرصت مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد تا به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشید و آنها را به مشتریان خود تبدیل کنید.

 

میزان کاربران این رسانه اجتماعی به سرعت در حال افزایش است با توجه به آمار میزان کاربران فعال این رسانه در روز به صورت سالیانه ۱۴ درصد رشد دارد توییتر تغییرات زیادی را در طول یک دهه اخیر در پلتفرم خود ایجاد نکرده است و این باعث شده است تا کاربران جدید نسبت به آن اعتراض داشته باشند.

اگر به دنبال تبلیغ کسب و کار خود جذب مشتریان جدید و یا ایجاد فرصت های جدید هستید حضور برنامه ریزی شده در توییتر می تواند بسیار موثر باشد.

.

کاربردهای چندگانه توییتر :

توییتر ابزارهای چندگانه ای را برای کسب و کار شما ارائه می کند نوشتن متن های کوتاه که به زمان زیادی نیاز ندارند اشتراک تصاویر و ویدئو از جمله این موارد است تمام این موارد در فید توییتر شما نمایش داده می شود و سعی کنید در حساب کاربری خود مطالب با تنوع کافی منتشر کنید. ترکیب مناسب از مطالب می تواند کاربران بیشتری را جذب کند.

.

عدم نیاز به صرف زمان زیاد :

استفاده از توییتر نیاز به وقت زیادی ندارد مطالب از نظر اندازه محدودیت دارند و به همین دلیل نیاز نیست برای آن وقت زیادی صرف کنید همچنین شما به راحتی می توانید تصویر و ویدئو را نیز در این پلتفرم منتشر کنید.

مطالب وبلاگ ها اینفوگرافیک و دیگر مطالب برای اینکه ایجاد شوند به زمان زیادی نیاز دارند بروزرسانی حساب کاربری توییتر به زمان زیادی نیاز ندارد. همچنین می توانید از حساب کاربری خود در توییتر برای تبلیغ و انتشار مطالب سایت و یا وبلاگ خود استفاده کنید.

.

بازخورد فوری :

استفاده از توییتر به عنوان ابزار برقراری ارتباط به شما اجازه می دهد که به تعداد زیادی از کاربران به سرعت دسترسی داشته باشید کاربران نیز به سرعت می توانند با شما وارد گفتگو شوند.

روشی که توییتر استفاده می کند بسیار جالب است و باعث می شود که مکالمه شما و مشتریان کاملا شفاف و واضح باشد دیگر مشتریان نیز می توانند از گفتگو های قبلی شما درباره کسب و کارتان و نحوه ارائه خدمات شما اطلاعات کسب  کنند و این تعامل سازنده و مثبت بین شما و مشتریان به تدریج باعث خواهد شد که تعداد مخاطبین و در ادامه تعداد مشتریان شما افزایش یابد.

.

شناسایی مکان ها :

توییتر به شما اجازه می دهد که کاربران را بر اساس موقعیت مکانی آنها جستجو کنید بنابراین شما می توانید کسب و کارتان را به کل دنیا معرفی کنید و یا در صورت تمایل به صورت محلی فعالیت کنید.

اگر شما به قسمت جستجوی پیشرفته توییتر مراجعه کنید می توانید محدوده جستجوی خود را انتخاب کنید. این جستجو افرادی را که در موقعیت انتخابی شما هستند نمایش می دهد. به این ترتیب می توانید به راحتی با کاربرانی که در اطراف شما هستند ارتباط برقرار کنید و کسب و کار تان را معرفی کنید.

.

توجه به جریان ها در توییتر :

معمولا در شبکه های اجتماعی گاهی موضوعی فراگیر می شود و همه به آن توجه دارند. در توییتر نیز چنین است و شما می توانید با توجه کردن به موج هشتگ ها (#) موضوعاتی که فراگیر هستند را پیدا کنید و از آنها برای معرفی کسب و کارتان استفاده  کنید.

استفاده از هشتگ های درست و مناسب می تواند بازدیدهای شما را افزایش دهد افراد معمولا از هشتگ ها برای جستجوی موضوعات و رویدادها استفاده می کنند. بنابراین استفاده از این ابزار می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

.

به توییت کردن ادامه دهید :

میزان تعداد کاربران فعال توییتر در حال افزایش است و این نشان می دهد که این شبکه همچنان زنده است همچنین این افزایش کاربران این شبکه را با رزش تر و آنرا به فضایی عالی برای بازاریابی تبدیل کرده است اگر تا کنون از این شبکه استفاده نکرده اید احتمالا میزان زیادی از مشتریان خود را از دست داده اید بنابراین هر چه سریعتر درباره فعالیت در این شبکه تصمیم گیری کنید.

آشنایی با بازاریابی در توییتر

آشنایی با بازاریابی در توییتر  آشنایی با بازاریابی در توییتر  آشنایی با بازاریابی در توییتر  آشنایی با بازاریابی در توییتر  آشنایی با بازاریابی در توییتر  آشنایی با بازاریابی در توییتر آشنایی با بازاریابی در توییتر  آشنایی با بازاریابی در توییتر  آشنایی با بازاریابی در توییتر آشنایی با بازاریابی در توییتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا