رفتن به محتوای اصلی
نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی

نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی

نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی

ما در این مطلب در سایت کسب و کار پیشرو قصد داریم برای شما کاربران عزیز نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی بازگو نماییم تا به وسیله‌ی آن‌ ها بتوانید محتوای ویروسی در سایت و شبکه‌ های اجتماعی خود ایجاد کنید.

 

پست‌های جدید و قدیمی خود را با عناوین مختلف منتشر کنید :

نکته‌ ی مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که اجازه ندهید پست‌های قدیمی شما در میان انبوهی از محتوا خاک بخورد ، بلکه آن‌ها را با عنوان‌ های جدید و مختلف به اشتراک بگذارید.

وقتی محتوای خود را در توییتر یا فیسبوک به اشتراک می‌گذارید از عنوان‌ های متفاوتی استفاده کنید نشریات بزرگی مثل نیویورک تایمز از چنین روش‌ هایی استفاده می‌کنند.

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که متنی با محتوای عالی را در زمانی مناسب منتشر کنید اما با استقبال ضعیف مخاطبان مواجه شوید با توجه به تعداد بسیار زیاد مطالبی که در شبکه های اجتماعی منتشر  می­‌شوند ، امکان دارد مطالب شما در دریایی از اطلاعات و مطالب گوناگون در شبکه های اجتماعی غرق شوند.

بنابراین ارسال یک مطلب با محتوای ویروسی و عالی برای این‌که نظر مخاطبان را به خود جلب کند کافی نیست و علاوه بر آن ، شما به یک عنوان مناسب نیاز دارید تا در بین انبوهی از مطالب بتوانید نظر مخاطبان را به خود جلب کرده و در معرض توجه آن‌ها قرار بگیرید.

.

برای نوشتن عناوینی جذاب ، نکات زیر را به خاطر داشته باشید :

 

عناوین باید ضرورت داشتن مطالعه­‌ی مطلب را به مخاطبان القا کنند : افراد باید احساس کنند که در صورت مطالعه نکردن مطلب، چیز مهمی را از دست خواهند داد.

عناوین باید سودمندی مطالب را بازگو کنند : هنگام مرور یک عنوان، افراد از خود سوال می­‌کنند که این مطلب چه سودی برای من خواهد داشت و اگر عنوان شما نتواند آنها را قانع کند از خواندن مطلب صرف نظر می کنند.

عناوین باید یکتا و منحصر به فرد باشند : یکتا بودن و تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد خودتان ، استراتژی مناسبی برای جذب مخاطبان است.

 

 

هم‌ چنین از این سایت می ­‌توانید برای یافتن مطالبی که بیشتر برای مخاطبان جذاب هستند استفاده کنید کافی است موضوع مورد نظر را دراین سایت جستجو کنید ، مطالبی که در ارتباط با این موضوع بیشتر به اشتراک گذاشته شده را بیابید و این مطلب را در صفحه شخصی خود مجدداً به اشتراک بگذارید.

 

بخش هایی از مطلب‌ تان را به صورت تصویر در آورید :

شما می‌ توانید کارهایی انجام دهید که میزان اشتراک‌ گذاری مطلب‌ هایتان افزایش پیدا کند از جمله راهکار های افزایش جذابیت مطالب برای مخاطبان این است که بخش هایی از مطلب را به صورت تصاویر درآورید.

بدین منظو ر :

بخش‌های مهم از مطلب مورد نظرتان را انتخاب کنید.

این بخش را خودتان به صورت تصویر درآورید و یا از سرویس های و ابزارهای موجود استفاده کنید.

این تصویر را به همراه لینکی که به مقاله مورد نظر مربوط است در شبکه های اجتماعی ارسال نمایید.

 

مقاله‌­ های محبوب خود را به صورت ویدئو منتشر نمایید :

در عصر اطلاعات مفهومی به نام اقتصاد توجه وجود دارد اقتصاد به مفهوم بررسی کمیابی‌ها است امروزه اطلاعات به اندازه‌ی کافی وجود دارد کار سخت‌تر جلب رضایت و توجه کاربران است.

اگر می‌خواهید محتوای ویروسی تولید کنید ، قبل از هر چیز باید توجه کاربران را به خود جلب کنید. یک نوشته‌ی طولانی نمی‌تواند به خوبی این کار را انجام دهد ، اما اضافه کردن تصویر و ویدیو این امکان را به شما خواهد داد.

به تصاویر ارسالی متن اضافه کنید :

همان‌ طور که گفتیم متن‌ های خود را به صورت تصویر در بیاورید ، برای اینکه تصاویر شما گویایی و تاثیرگذاری لازم را داشته باشند ، لازم است متنی به آن‌ ها اضافه کنید به طور مثال می توانید تصاویر زیر را مورد مقایسه قرار دهید ، اگر شما مخاطبان بیشتری می‌خواهید مطمئنا عکس دوم توجه های بیشتری را به خود جلب خواهد کرد.

نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی

نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی  نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی  نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی  نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی  نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی  نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی نکاتی در خصوص بازاریابی ویروسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا