رفتن به محتوای اصلی
نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام

نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام

نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام

اگر تازه کسب و کار خود را راه­ اندازی کرده ­اید یا به دنبال راهی برای غنی کردن استراتژی بازاریابی و استراتژی های برند خود هستید در ادامه نکاتی در زمینه برند سازی در اینستاگرام را برای شما کاربران عزیز سایت کسب و کار پیشرو بیان خواهیم نمود .

تمام اینستاگرام در مورد داستان سرایی بصری است مردم در سرتاسر دنیا از طریق به اشتراک گذاری شوق و علاقه ­ی خود برای ثبت  بهترین لحظات ­شان توسط عکس ­ها، با هم ارتباط برقرار می­ کنند.

استراتژی اینستاگرام شما باید با داستان برندتان آغاز شود و باید تا جای ممکن در بین داستان سرایی ­های موجود به گردش در آید یعنی توسط  عده­ی زیادی دیده شود حتی شاید از طرفدارانتان درخواست کنید داستان ­شان را بازگو کنند.

برای مثال اگر شما یک مغازه­ ی جواهر فروشی دارید می­ توانید در ایام نزدیک به ولنتاین برای هر یک از محصولات خود داستانی تعریف کنید و در صفحه ­ی اجتماعی خود به اشتراک بگذارید مطمئناتوجه افراد زیادی به داستان شما جلب می ­شود و چه بسا تصمیم بگیرند این داستان را در زندگی خود نیز پیاده کنند.

از محصولات عکس ­های زیبا و واضح بگذارید و سعی کنید رنگ زمینه را مبنی بر پالت رنگ برند خود انتخاب کنید حتی می ­توانید از طرفداران ­تان بخواهید داستان­ های عاشقانه ­ای در قالب مثلاً 6 تا 10 کلمه بگویند و با هشتگ# مرتبط که از قبل تعریف کرده ­اید .

آن را به اشتراک بگذارند برگزاری چنین کمپینی باعث می ­شود داستان ­های بخصوصی در هر دو وجه تعریف شود یعنی هم داستان طرفداران و هم داستان برند که با توجه به موضوع انتخابی می ­تواند علاوه بر تاثیرگذاری بالا سبب شود برند شما با آن موضوع خاص در ذهن مشتریان تداعی شود.

 

اهمیت به کیفیت بالای تصاویر  :

مردم معمولا فقط چند دقیقه را صرف مرور مطالب اینستاگرام خود می­کنند و فقط با محتوایی که توجه آنها را جلب کند تعامل برقرار می ­کنند. لازم است برند شما عکس ­هایی با کیفیت، الهام بخش و مرتبط با برند را به اشتراک بگذارد تا با مخاطبان هدف ­تان تعامل برقرار کند و آنها با داستان برند شما ارتباط برقرار کنند.

کیفیت عکس ­ها و تصاویر می­ تواند معناهای گوناگونی داشته باشد از عکس ­های حرفه­ ای و عکس ­های گرفته شده توسط دوربین گوشی تلفن همراه گرفته تا ترکیبات و نماهای جذاب و موضوع انتخابی تمام این موارد باید به دقت و درست انتخاب شوند.

 

برای برندسازی در اینستاگرام هشتگ ­های مربوط به خود را جمع آوری کنید :

استفاده از هشتگ­ ها روش بسیار خوبی است برای آنکه مشخص شود پست­ ها ( و محتوای برندتان ) مربوط به اینستاگرام است اینستاگرام این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده که بتوانند در هر پست حداکثر از 30 هشتگ استفاده کنند.

اما این به آن معنا نیست که شما مجبورید از 30 هشتگ استفاده کنید تا تعداد لایک ­های بیشتری کسب کنید اینستاگرام به برندها پیشنهاد می ­دهد که بر استفاده از هشتگ مناسب برای برندشان، تمرکز کنند.

از جمع آوری هشتگ ­های مرتبط که برندتان می ­تواند از آنها استفاده کند شروع کنید این مورد می ­تواند شامل هشتگ ­های علامت گذاری شده با برند مانند نام برند یا شعار برند باشد.

هشتگ ­هایی که به کار می ­برید باید نام کمپین برندتان را داشته باشند می­ توانید از نام محصولات خود به عنوان هشتگ استفاده کنید یا حتی مکان مغازه ­های خود و یا جایی که عکس در آنجا گرفته شده را مشخص کنید.

می ­توانید شعار تبلیغاتی را برای برند خود انتخاب کنید و کمپینی پیرو آن راه اندازی کنید و نام هشتگ را نیز متناسب با آن انتخاب کنید به این صورت حرکتی عظیم در شبکه ­های اجتماعی پیرو کمپین شما شکل خواهد گرفت و به ساخت برند شما در اینستاگرام کمک می­ کند.

 

پیدا کردن طرفداران و تاثیرگذاران شبکه­ اجتماعی اینستاگرام :

مطالعه ­ی اخیر Millennials این چنین گزارش می­ دهد : افراد به اطلاعاتی که از محتوای تولید شده توسط کاربران دریافت می ­کنند 50% بیشتر از اطلاعات منابع رسانه ­ای از جمله تلویزیون ، روزنامه و مجله ، اعتماد دارند و در مورد تصمیم خرید، محتوای تولید شده توسط کاربران 20% بیشتر از هر رسانه­ ی دیگری تاثیرگذاری دارد.

محتوای تولید شده توسط کاربران می­ تواند برای هدف شما قدرتمند باشد اما همچنین روش خوبی است برای متشخص کردن طرفداران و تشویق آنها به تعامل با محتوای شما و محتواها و پست­ هایی که آنها در مورد برند شما منتشر کرده اند.

شما می ­توانید میزبان یک مسابقه هشتگی# در  اینستاگرام  باشید و جهت ایجاد محتوای تولید شده توسط کاربران برای برند خود تلاش کنید اما آسان ترین راه برای کسب محتوای تولید شده توسط کاربران آن است که خارج از صفحات خود به دنبال آن بگردید تا آنرا بیابید. به دنبال هشتگ­ های معروفی که مربوط به برند شما است بگردید.

و عکسی را بیابید که در مورد برند شما صحبت کند و مخاطبانتان نیز از آن لذت ببرند به صاحبان تصاویر دسترسی پیدا کنید و از آنها بخواهید مشخصه ­های تصاویر خود را در صفحه ­ی اجتماعی شما بازگو کنند و در پست­ های خود به آنها اعتبار ببخشید.

 

یکپارچه سازی برای برخورد موثر :

با استفاده از بازاریابی محتوا از طریق تمام محتواهای فوق العاده ­ای که خودتان ایجاد می­ کنید و یا از محتوای طرفداران ­تان برمی گزینید قادر خواهید بود آنها را با وبسایت برندتان یکپارچه کنید که به عنوان روشی دیگر برای تعامل با مخاطبانتان در موقعیتی که آنها با برند شما در تعامل هستند.

شناخته می­ شود. مشتریان از شبکه ­های اجتماعی و وب سایت ­ها در موقعیت ­های مختلف در چرخه ­ی عمر خرید خود استفاده می ­کنند، پس چرا توجه آنها را به پیام برند خود آن­ هم از طریق کانال خود جلب نکنیم.

با استفاده از این نکات قادر خواهید بود به نحو عالی برندسازی در اینستاگرام را برای نام تجاری خود پیش ببرید و با مخاطبان بیشتری در تعامل باشید.

نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام

نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام  نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام  نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام  نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام  نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام  نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام  نکاتی در زمینه برندسازی در اینستاگرام
Web Master

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا