رفتن به محتوای اصلی
چند توصیه برای افزایش فروش

چند توصیه برای افزایش فروش

چند توصیه برای افزایش فروش

اکثر کسب‌ و کارها کارکنانی دارند که سؤالات ورودی و پیشنهادات را بررسی می‌کنند و تنها پیشنهادهایی را قبول می‌کنند که با معیارهای اولیه‌ی شرکت تطابق داشته باشد.

وقتی پیشنهادی مورد قبول آن‌ها قرار گرفت آن پیشنهاد به دست تصمیم‌ گیرندگان می‌رسد و مشکل اینجا است که تصمیم نهایی خرید با این کارکنان نیست بنابراین اگر می‌خواهید نسبت فروش شما بالا رود .

از این کارکنان چشم‌ پوشی کنید و مستقیما سراغ افرادی بروید که تصمیم نهایی را می‌گیرند و اگر زمانتان را صرف برخورد با کارکنان بررسی پیشنهاد کنید در واقع وقت خودتان را تلف کرده‌اید.
بسیاری از نمایندگان فروش وقت خود را صرف افرادی می‌کنند که هیچ مسئولیتی در قبال تصمیم‌ گیری ندارند پس اگر شما مستقیما با تصمیم‌ گیرندگان نهایی ملاقات کنید وقت کمتری صرف خواهید کرد و فروش بیشتری خواهید داشت.

هیچگاه در مقابل قیمتی که ارائه می‌دهید تسلیم نشوید اگر شما به شرکتی راه‌ حلی پیشنهاد کنید که پول آن شرکت ذخیره شود آیا تصور می‌کنید آن شرکت برای اینکه کمی بیشتر پول‌ هایش را صرفه‌ جویی کند گزینه‌ های دیگری را بررسی می‌کند در این صورت قیمت پایین شما مشکلی را حل نخواهد کرد.

بسیار بعید است که یک کسب‌ و کار تنها خواستار تغییر قیمت شما شود اگر شما یک سرویس یا محصول برتر را ارائه می‌دهید سفت و محکم روی قیمت آن پافشاری کنید شرکت‌های موفق و پر سود تنها به دنبال راه‌ حلی هستند که شما به آن‌ها می‌ دهید.

اگر شما در قبال قیمتی که تعیین کرده‌اید کوتاه بیایید و تخفیف دهید، تنها به شرکت خودتان آسیب رسانده‌اید چراکه مشتری‌ها دیگر به شرکت شما اعتماد نمی‌کنند.

گزاره‌ی ارزش وسیله‌ای است که از طریق آن مشتری را جذب می‌کنند یکی از دلایل اصلی شکست در فروش این است که نمایندگان فروش به دنبال این باشند که در رقابت با رقبا، خود را کاملا از آن‌ها جدا کنند.

هر میزان که درک شما از گزاره ارزشتان بیشتر شود ، امکان فروش یک محصول یا سرویس به یک شرکت بزرگ برای شما بیشتر خواهد شد. این امر می‌تواند در شرایط مختلف دیگری هم صدق می‌کند. با این حال قرار نیست که گزاره ارزش برای همه مشتری‌ها یکسان باشد.

بهترین فروشندگان کسانی خواهند بود که اکثر وقت خود را صرف تمرکز بر درآمدی کنند که یک شخص می‌تواند انتظار داشته باشد این همان چیزی است که کسب‌ و کارها بیشترین علاقه را به آن دارند .
انتظار یک کسب‌وکار از شما این است که بگویید کدام مشکل آن‌ها را می‌توانید حل کنید اگر شما به کسب‌ و کاری بگویید نیاز نیست موادشان را تا چند سال آینده با محصول دیگری جایگزین کنند؛ بیشتر برای آن‌ ها جذاب است تا اینکه درصدد ارائه لیستی بلندبالا در مورد مشخصات محصول آن‌ها برآیید.

ملاقات رو در رو و حضوری شانس معامله‌ی شما را بالاتر خواهد برد و بسیاری از فروشندگان چنین گمان می‌کنند که فروش حضوری کاری ناشدنی است مگر اینکه شما دقیقا در شهری باشید که می‌خواهید در آنجا فروشندگی کنید.

موضوع اصلا این نیست شما بهتر است با ماشین به آنجا بروید اگر نشد با هواپیما بروید یا هرکاری می‌ توانید بکنید که ملاقات حضوری داشته باشید و این به نفع شما است.
اگر سرویس یا محصولی که ارائه می‌دهید ارزش بالایی دارد و نیازمند سرمایه‌ گذاری زیاد و روابط طولانی مدت است باید برای ایجاد اعتماد متقابل پا را فراتر بگذارید و ملاقات حضوری داشته باشید.

چند توصیه برای افزایش فروش

چند توصیه برای افزایش فروش  چند توصیه برای افزایش فروش   چند توصیه برای افزایش فروش   چند توصیه برای افزایش فروش   چند توصیه برای افزایش فروش   چند توصیه برای افزایش فروش   چند توصیه برای افزایش فروش   چند توصیه برای افزایش فروش 
Web Master

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا